Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Експерти КШДУ проаналізували Програму "Економічного і соціального розвитку Сміли"

 

9 серпня у малому залі відбулися громадські слухання звіту про стратегічну та екологічну оцінку Програми «Економічного і соціального розвитку м.Сміла на 2022-2024 роки».
Як ми вже повідомляли, Смілянська міська рада виграла грант на розробку Стратегії міста Київською Школою державного управління ім. Сергія Нижнього (КШДУ). Такий грант коштує 250 тисяч гривень, але для нашого міста це буде зроблено безкоштовно.
Тож куратор КШДУ приїхала до Сміли і провела аналіз Стратегії з точки зору екологічної оцінки, а представники влади і громади слухали думку експертки і задавали запитання.
Куратор повідомила, що взагалі у Смілі не так вже й багато проблем у порівнянні з іншими містами. Те, що через наше місто курсують потяги і автомобілі - це і плюс, і одночасно й недолік нашого краю. З точки зору логістики й економіки це перевага. А от відносно екології - це негатив, адже це вихлопні гази і можливість великої небезпеки у разі аварії чи диверсії.
Експертка повідомила, що з жовтня 2018 року введено в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку», який визначає необхідність здійснення процедури стратегічної екологічної оцінки для документів державного планування у встановленому законодавством порядку.

Стратегічна екологічна оцінка – це інструмент стратегічного планування, направлений на включення екологічних пріоритетів в програми, плани, політики, - повідомляють на сайті міської ради.

Метою стратегічної екологічної оцінки є забезпечення належного рівня захисту навколишнього середовища та сприяння інтеграції екологічних міркувань у підготовку планів з метою просування сталого розвитку. Це системний інструмент оцінки, який підтримує та інформує про процес прийняття рішень.
Разом із громадськими активістами представники вдади обговорили екологічні аспекти Стратегії розвитку міста.
Це були тільки перші такі слухання з громадою, потім буде ще ряд можливостей висловити свою думку щодо Стратегії розвитку Сміли.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

Татуся Бо

 

Про те, чи повинні школярі прибирати парки замість уроків

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
На СЕМЗ монумент «Батьківщина-Мати» відливали 2 роки

24 вересня 2021, 17:27

2021 09 22 monument1А чи знаєте ви, що монумент «Батьківщина-Мати», який височить на Пагорбі Слави у Черкасах, був відлитий на нашому Смілянському електромеханічному заводі?


Цікаво
80 років тому в Києві почалася таємна операція НКВС «Пекельна осінь»

24 вересня 2021, 18:27

2021 09 24 nkvsРівно 80 років тому сталося страшне злодіяння московських комуністичних окупантів та їхніх українських посіпак. 24 вересня 1941 року древній Київ здригнувся від болю й жаху.


Афіша
25 вересня відбудеться Кубок Сміли з мотокросу

24 вересня 2021, 13:26

2021 09 24 crossЦієї суботи на стадіоні РПЗ відбудеться крута подія