Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Чорнобай, Шполянщина і Сміла мали найвищі тарифи на тепло, Канів — найнижчі

 

Видання “Кропива” уклало рейтинг тарифів на теплопостачання від приватних фірм, що виробляють теплову енергію з альтернативних джерел (паливні пелети, брикети) для бюджетних установ регіону, в опалювальному сезоні 2020-2021.
У Черкаській області на бюджетні установи почали активно заходити приватні інвестори з 2014 року. Під приводом зменшення споживання газу та посилення “енергонезалежності” від агресора Російської Федерації, кількість приватних надавачів послуг з теплопостачання на основі альтернативних джерел теплової енергії зростала. При цьому, бюджетні установи не самостійно встановлювали піролізні котли, а органи місцевої влади віддавали таке право приватним інвесторам, які тоді, вже на комерційній основі, мали можливість монопольно постачати тепло, що звичайно, не сприяло зменшенню витрат бюджетних коштів на теплопостачання.
П'ять років боротьби за “енергонезалежність” на Черкащині господарську діяльність вели понад два десятки фірм. Для аналізу взяли ті, які здійснювали діяльність у крайньому опалювальному сезоні. Географія поширення по регіону: Сміла, Золотоноша, Чорнобай, Чигирин, Канів, Городище, Корсунь-Шевченківський, Умань, Жашків, Звенигородка, а також низка бюджетних установ у восьми районах області. Повний, докладний перелік бюджетних установ які отримували теплопостачання на альтернативних видах палива, замовників та фірм-постачальників можна переглянути за посиланням.
Відзначають, що розмір тарифу для приватників встановлюють органи місцевої влади. При цьому мають враховуватися так звані “середньозважені тарифи”, які чотири рази на рік оновлюються Державним агенством з енергоефективності та енергозбереження у розрізі областей. При цьому вартість тепла не може бути більшою 90% вартості визначеного “середньозваженого тарифу”.
Відтак, граничний розмір тарифу на теплопостачання у жовтні-грудні 2020 року при врахуванні “середньозваженого тарифу” — 2111 грн. за гігакалорію з ПДВ, 1759 грн. за гігакалорію без ПДВ.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.