Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

27 вересня 2021, 10:32

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Провели нараду з головами правлінь і управителями ОСББ та говорили про нові договори

У міській раді провели «навчальну» нараду з головами правлінь та управителями ОСББ, яка стосувалася питань житлово-комунального господарства.
На засіданні говорили про укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання та про проходження професійної атестації для керівників ОСББ.

 


Про обслуговування систем газопостачання розповідав головний інженер Смілянського відділення ПАТ «Черкасигаз» Олександр Васильківський. Він порадив керівникам ОСББ, які саме їм треба прочитати закони та інструкції для обстеження внутрішньо-будинкових систем газопостачання, якою законодавчо-нормативною базою треба володіти. Представники ОСББ могли задати запитання, які їх цікавлять, дискутували і поправляли працівника «Черкасигазу» у деяких нюансах.
Основне – це те, що треба укласти нові спеціальні типові договори на обслуговування будинків між «Черкасигазом» (чи іншими газорозподільчими організаціями, хоча «Черкасигаз» є монополістом на нашому ринку) та ОСББ. Але у ПАТ «Черкасигаз» ще немає ні цін на газ, ні типового тіла договору, ні вартості робіт… Тому як такого предмету розмови не було.
Проте представники ОСББ відразу помітили нюанс і недосконалість законодавства у цьому питанні. Вони звернули увагу на те, що не все ОСББ, а кожен власник приватизованої квартири будинку має сам індивідуально укласти договір з ПАТ «Черкасигаз». І нехай тоді власники, які не платять за газ, самі з’ясовують стосунки з газовим господарством.
Тому договори мають бути індивідуальними, а не груповими, - вирішили присутні на нараді і проголосували про це та внесли у протокол. Але не факт, що з цим погодиться ПАТ «Черкасигаз».
Також голови ОК і ОСББ просили запрошувати на наради не тільки монополістів - ПАТ «Черкасигаз», а й представників інших подібних організацій. Можливо, хтось запропонує вигідніші умови.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юлія ФОМІЧОВА

 

Про Тясмин, річку мого дитинства

 

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
За рік у Смілянській міській поліклініці зареєстрували близько 40 тисяч хвороб

27 вересня 2021, 17:24

Реформування галузі охорони здоров’я нашого міста та здійснення належного обсягу надання медичної допомоги населенню вимагає суттєвого покращення.


Цікаво
Історія сильної духом людини, яка не опускає рук

27 вересня 2021, 18:33

2021 09 27 fotoЗавдяки йому про наших паралімпійців знають у всьому світі.


Афіша
Смілян запрошують на фестиваль повітряних куль

25 вересня 2021, 11:26

2021 09 25 kuliСмілян запрошують на фестиваль повітряних куль"Монгольф'єрія", який відбудеться 26 вересня в обласному центрі.