Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Прозвітували, яка ситуація з коштами фонду охорони навколишнього природного середовища

Фахівці фінансового управління доповіли, що за І півріччя 2021 року за рахунок залишку коштів на спеціальному рахунку Фонду охорони навколишнього природного середовища (ФОНПС) бюджету Смілянської міської територіальної громади збільшені природоохоронні видатки в сумі 286,8 тис. грн.
Відповідно до рішення про зміну структури, залишки невикористаних власних планових призначень ФОНПС передані з головного розпорядника коштів виконавчого комітету Смілянської міської ради на головного розпорядника коштів управління житлово-комунального господарства у сумі 707,8 тис. грн.
По "Програмі охорони навколишнього природного середовища міста Сміла на період з 2017 до 2022 рік" на природоохоронні заходи заплановані бюджетні призначення на І півріччя 2021 року в сумі 1 511,96 тис. грн, у тому числі за рахунок:
- власних коштів ФОНПС із запланованих 639,8 тис. грн кошти використано в сумі 29,0 тис. грн. на охорону та раціональне використання природних ресурсів;
- залучених коштів з обласного бюджету «Субвенція з місцевого бюджету на здійснення природоохоронних заходів» запланована на перше півріччя в сумі 872,2 тис. грн, а саме:
- 400,0 тис. грн на «Будівництво, розширення та реконструкція споруд, придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування побутових, сільськогосподарських і промислових відходів виробництва, відходів розчищення зелених насаджень, кубових залишків» (придбання контейнерів);
- 472,2 тис. грн на «Будівництво у населених пунктах, на новобудовах і розширення та реконструкція на діючих підприємствах: систем роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них» («Реконструкція самоплинного каналізаційного колектора на перехресті вулиць Любомирська - родини Бобринських в м. Сміла Черкаської області»).
Кошти субвенції з обласного бюджету на природоохоронні заходи за перше півріччя 2021 року не використовувались.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія БАНДУРКО

Про втілення в життя суспільно важливих проєктів

 

Валерій КАПЛУН

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

 

Татуся Бо

 

Про те, чи повинні школярі прибирати парки замість уроків

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
Презентували монографію «Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду»

25 вересня 2021, 14:16

2021 09 25 narbut3У “Софії Київській” з нагоди виходу української та французької версій монографії Мирослави Мудрак «Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду» видавництво РОДОВІД влаштувало святкування Нарбута, якому цього року виповнюється 135 років.


Цікаво
"НеЖасминовий чай": черкаські екологи назвали рослини, які часто іменують неправильно

25 вересня 2021, 15:39

2021 09 25 ekolЧому не можна робити жасминовий чай з рослини, що росте у вашому саду та чи справді ви їли акацієвий мед. Черкаські екологи Олександр та Оксана Спрягайло розповіли про рослини, які ми сприймали за інші види та називали їх не правильно.


Афіша
Смілян запрошують на фестиваль повітряних куль

25 вересня 2021, 11:26

2021 09 25 kuliСмілян запрошують на фестиваль повітряних куль"Монгольф'єрія", який відбудеться 26 вересня в обласному центрі.