Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На черговій сесії Смілянської міської ради розглянули 89 питань

Сьогодні відбулась 20-та сесія міської ради. Депутати працювали оперативно і злагоджено, особливих конфліктів не було. Перед початком засідання привітали недавніх іменинників, серед яких був і міський голова Сергій Ананко – 37 років (день народження 23 липня, лев по гороскопу), а потім роздали подяки самі собі за проведення Фестивалю вуличної музики (до речі, дуже класний захід).
Згодом міські обранці приступили до роботи. Спочатку виділили час на депутатські виступи і звернення. Депутат Олександр Ткаченко закликав зайнятися вулицею Лазо, яка потерпає від дощів, рівень води там підіймається вище метра і дорогу постійно розмиває. Міський голова повідомив, що вже був виїзд і обстеження цієї вулиці. Жителі позасипали зливову каналізацію сміттям, забили відтоки. Тому спочатку спробують почистити ливньовки. А потім приймуть інші рішення.
Депутат Валерій Трегубов прозвітував про свою роботу щодо Програми «Шкільний автобус». Вже знайшли перевізника, що возитиме учнів колишньої школи№2, яку реорганізували і приєднали до ліцею. Також він повідомив, що приміщення СМСЧ -14 нарешті взяли під охорону. Після того, як медсанчастина перейшла на баланс управління економічного розвитку, з’явилась можливість охороняти території. Побачимо, що з цього вийде.
Заступник міського голови Тетяна Карло закликала усіх вакцинуватись у міському будинку культури, зараз є в наявності 4 види вакцини.
Потім депутати приступили до розгляду питань порядку денного. Вони затвердили звіт про виконання бюджету Смілянської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року, проголосували за два звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України,Прем’єр-міністра України та Черкаської обласної державної адміністрації. Надали пільги 93-ом особам з інвалідністю по зору на оплату комунальних послуг.
На сесії схвалили схему санітарного очищення м. Сміла, Програму підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти та Програму впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків». Словом, проголосували за 29 актуальних питань, а потім за 60 земельних рішень.
Наприкінці засідання сесії знову порушили питання про звіти заступників міського голови перед депутатами. Чомусь більшість обранців проти звітів заступників, хоча у цьому немає нічого страшного.
Депутат Віктор Овчаренко запропонував заслухати звіти у кінці року. Сергій Ананко сказав, що наприкінці року він звітуватиме про зроблене за рік на своїй посаді. І до його звіту приєднаються і заступники.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.