Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянські чиновники пройшли навчальні курси і тепер будуть ламати систему

Ми вже неодноразово повідомляли, що Сміла виграла грант на розробку стратегії економічного розвитку міста від Київської школи державного управління (КШДУ) імені Сергія Нижного – організації, що є неурядовим некомерційним проектом професійної підготовки політиків та державних службовців.
Тут смілянські чиновники дійсно постаралися: Сміла та ще три міста України стали переможцями серед 89 міст-конкурентів. Це дуже хороший результат.
Тепер між смілянською міською радою та КШДУ налагоджується співпраця, у результаті якої смілянські службовці пройшли триденні навчальні курси. На навчаннях смілянам розповіли багато нового і націлили розпочати розвиток міста із створення власної Стратегії. Міська влада повинна знати й чітко уявляти, чого хоче добитися, і під цю мету підлаштовувати свої плани.
Всі успішні країни і міста мають свою Стратегію. Вона розробляється на 25 – 30 років. Тому і у Смілі повинні розробити власну Стратегію. Тим більше зараз, якщо місто не має стратегії, йому вже ніхто не виділить гроші ні з грантів, ні з державних програм.
Також смілянським службовцям розказали, що зараз треба мислити по-іншому. Треба не латати дірки, а будувати нове. Потрібно ламати стару систему, міняти все, бо сьогодення потребує нових підходів.
Іще команда Київської школи державного управління імені Сергія Нижного зібрала необхідну інформацію про Смілу і через 3-4 місяці обіцяє представити смілянам нову Стратегію.
Основа Стратегії – це люди. Місто – це в першу чергу люди, це молодь. Тому у Смілі треба зупини відтік молоді і покращити демографічну ситуацію.
Чиновникам розказали про три стовпи, на який тримається кожне місто: це економіка, соціальна сфера й екологія. Ось ці напрямки тепер будуть посилено розвивати у Смілі.
Також чиновники шукатимуть якусь перлину, родзинку, особливість, яка відрізняє Смілу від інших українських міст та будуть її розвивати, щоб привабити туристів і вирізнити наше унікальне місто на мапі України.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 20.07.2021, 22:05
Ламати, щоб ламати? Це в нас уміють. Без думки, що далі?
А родзинок уже шукали. Хотіли видати старий погріб за підземний хід. Вияснили що якийсь не дуже розумний боксер купляв у Смілі сало і хотіли з цього зробити родзинку... Що ще?
А стовпів не 3, а один. Економіка. І якщо вона буде, то і соціальна сфера буде розвиватися і буде за що екологію покращувати. Поки що "родзинка" Сміли - недолуге керівництво. Яке про$*&ло економіку, Смілянський район, та взагалі практично все.
Цитата
Михайло
0 #1 Михайло 20.07.2021, 15:39
????? Що мається на увазі? Що будуть "ламати" самі себе? Боротьба нанайських хлопчиків. Чи доламувати те, що не доламали і не дограбували папереднікі?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.