Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У нашій області буде Центр розвитку креативної економіки

Центр розвитку креативної економіки створять у нашому краї. Меморандум про співпрацю підписали голова ОДА Олександр Скічко та представники Міністерство розвитку громад і територій України і державного концерну «Укроборонпром».
За словами Олександра Скічка, локацією майбутнього центру будуть корпуси ДП «Фотоприлад».
«Центр матиме сучасні простори, сервіси та можливості для навчання і нетворкінгу, якісну підприємницьку інфраструктуру: коворкінги, клаб-офіси і зони мікровиробництв. Ми прагнемо підвищити шанси молоді на самореалізацію без еміграції та забезпечити розвиток виробничих стартапів в області, тож підписання меморандуму – це перший крок», – наголошує Олександр Скічко.

 

2021 07 19 centr1


Він каже, що Центр має стати осередком ІТ-індустрії в області. Адже ініціатив та стартапів тут більшає, утім просторів для проведення навчань і зустрічей недостатньо.
«Підписанням цього меморандуму ми демонструємо сучасні, інноваційні та креативні підходи, спрямовані на вирішення важливих завдань», – підкреслив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. І додав, подібні центри забезпечуватимуть навчання у сферах ІТ, підприємництва та Софт Скілз. А також надаватимуть доступ до експертизи проєктів, фінансування та технічних можливостей для мікровиробництва.
«Укроборонпром» зацікавлений у збереженні та збільшенні наукового потенціалу країни, зазначив генеральний директор концерну Юрій Гусєв.
«Прагнемо, щоб завдяки Центру обдаровані люди мали можливість максимально розкривати свої таланти та здібності, зокрема, сприяти розвитку оборонно-промислового комплексу», – підсумував Юрій Гусєв.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.