Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На семінарі не тільки говорили про безпечне харчування

Представники Смілянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів взяли участь у навчально-практичному семінарі „Здорове харчування – здорова нація“, що відбувся на базі Черкаського технологічного університету, де майстри закладу презентували досвід організації безпечного харчування у закладі освіти.

 


Захід організовано для керівників пілотних шкіл обласного проєкту „Дітям Черкащини – якісне, безпечне харчування“, та представників органів управління освітою, які відповідають за організацію харчування в закладах освіти, шеф-кухарів.
«Під час кулінарного марафону присутні мали нагоду ознайомитися та скуштувати такі страви, також відбулися майстер-класи з їх виготовлення, які провели представники закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти області», – розповідають у Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів.

 

 


Семінар також відвідав голова ОДА Олександр Скічко, який наголосив на пріоритетності покращення якості шкільного харчування. Він відзначив необхідність проведення кардинальних реформ у навчальних закладах стосовно якісного, здорового і безпечного харчування та суттєвого оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків та шкільних їдалень, популяризації професійної освіти, підвищення мотивації здобувати робітничі професії, пов’язані з системою харчування, запровадження інноваційних підходів з підготовки кухарів.

 


У рамках діалогової панелі відбулося обговорення актуальних питань здійснення повноцінного безпечного харчування дітей у закладах освіти.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.