Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Схвалили Програму заходів для розвитку території міста

 

На останньому виконкомі розглянули та схвалили Програму «Реалізації заходів щодо розвитку території міста на 2022-2024 роки». Ця Програма спрямована на утримання та розвиток інфраструктури міста, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Яким же чином у Смілі розвиватимуть територію міста?
У Програмі йдеться проте, що буде виготовлятися експертиза проєктно-кошторисних документацій на капітальний ремонт, реконструкцію та будівництво об’єктів благоустрою, в тому числі адміністративних будівель комунальної власності.
Забезпечуватиметься обстеження технічного стану об’єктів благоустрою (елементів об’єкту благоустрою), житлових будинків, адміністративних будівель, інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності. Проведитиметься будівництво, реконструкції, капітальний ремонт доріг, вулиць, площ, бульварів та інших об’єктів благоустрою міста.
Проведитимуться реконструкції та капітальний ремонт житлових, адміністративних будівель, інших об’єктів соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності.
Також у програмі передбачено впровадження енергозберігаючих технологій на об’єктах комунальної власності. Проведення реконструкцій та капітального ремонту системи водопостачання та водовідведення, очисних споруд, напірних,самопливних колекторів комунальної власності. Капітальний ремонт і реконструкція мереж зовнішнього освітлення міста. Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт водовідвідних зливових каналізацій.
Але фінансування Програми відбуватиметься у межах наявних коштів та бюджетних призначень, затверджених рішенням міської ради з послідуючими змінами через розпорядника коштів – управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерій КАПЛУН

 

Про закриття Шевченківської лікарні і громадські слухання

Татуся Бо

 

Про те, чи повинні школярі прибирати парки замість уроків

 

Норберт НОЙХАУС

 

Як Смілі почати розвиватись?

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Більше 10 мільярдів гривень податків надійшло до бюджету нашого краю

21 вересня 2021, 14:26

З початку року платники податків в нашій області сплатили до бюджетів усіх рівнів 10,4 мільярди гривень податків.


Суспільство
У «підпільників» вилучили контрафактної сільськогосподарської хімії на 1,5 мільйона гривень

23 вересня 2021, 17:27

2021 09 22 kohtr1Правоохоронці області викрили групу, яка виробляла й розповсюджувала контрафактну продукцію сільськогосподарської хімії під виглядом торгових марок відомих брендів.


Цікаво
Селищна бібліотека працює як smart-центр

23 вересня 2021, 18:29

2021 09 23 centr2Селище міського типу Козельщина у Полтавській області. Всього 4 тисячі жителів. Якому пощастило з кліматом, розташуванням, дорогами, а ще пощастило з людьми.


Афіша
25 вересня у Березняках буде «Крутий заміс» та МС Dimidroll, а у Балаклеї – концерт з дискотекою

23 вересня 2021, 15:25

2021 09 23 seloЦієї суботи у двох об’єднаних територіальних громадах Смілянщини – у Березняківській та Балаклеївській – проведуть святкові Дні села.