Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

15 вересня 2021, 17:33

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі збираються розвивати туризм

 

На комісії з питань освіти, медицини і культури схвалили Програму підтримки та розвитку туризму у Смілянській міській територіальній громаді (це ми тепер так офіційно називаємось: не місто Сміла, а Смілянська міська територіальна громада). Програма розвитку туризму передбачена на 2022 – 2024 роки. Заходи у цій програмі розписані на суму майже 6 мільйонів гривень. Але це ще не означає, що вона буде фінансуватися. У програмі зазначено: фінансування – при наявності коштів. Тобто, не буде грошей – не буде розвитку туризму.
Що ж передбачає Програма із розвитку туризму? По-перше, це реконструкція міського парку, виготовлення вказівних табличок двома мовами, облаштування зон відпочинку і рекреаційних зон, благоустрій міста. А також підтримка фестивального руху, розроблення та впровадження екскурсійного маршруту берегом річки Тясмин та на острові Кохання.
Розвиток інклюзивного туризму з урахуванням доступності для осіб з інвалідністю, чорнобильців, учасників бойових дій та ветеранів АТО і праці.
Розширення площі міського краєзнавчого музею. Розвиток краєзнавчого музею, створення оглядових залів. Створення сторінки Інтернет-сайту міста «Сміла - туристична». Розробка та виготовлення рекламно-іміджевої продукції з туристичним логотипом Сміли (поліграфічні та сувенірні вироби).
Виготовлення туристичних промороликів, відео- та фотоматеріалів і розміщення зовнішньої реклами з туристичними об’єктами Сміли.
Все це дуже красиво і заманливо, але начальник відділу культури сказала, що Програма з розвитку туризму у Смілі взагалі ніколи не фінансувалась.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

Олександр СКІЧКО

Про те, що країна може перейти із «зеленої» до «жовтої» карантинної зони

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У Ротмістрівці День села перенесли на 17 вересня, а Березняки і Балаклея планують святкувати 25 вересня

16 вересня 2021, 16:29

2021 09 16 denУ щедрі вересневі дні День міста і День села відзначають багато громад Черкащини. У Ротмістрівській об’єднаній територіальній громаді також запланували святкувати День села на 18 вересня


Цікаво
Розсекретять документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року

16 вересня 2021, 17:27

2021 09 16 fbrПрезидент США Джо Байден підписав розпорядження, яким доручив Міністерству юстиції розсекретити документи, пов'язані з розслідуванням ФБР подій терактів 11 вересня 2001 року.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.