Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянські медики розповіли про здорове харчування

 

«Нехай твоя їжа буде медициною, а медицина – їжею» - сказав Гіппократ. На початку червня відзначається день здорового харчування. Кожному лікарю відомо значення раціонального харчування, як в профілактиці захворювань, так і в їх лікуванні. Але чому якісна у всіх відношеннях їжа нерідко викликає неадекватну реакцію організму, а в деяких випадках провокує розвиток хвороби?

Явища харчової непереносимості зовсім не рідкість : кожна третя людина не переносить молоко, кожна сота – пшеницю, жито та продукти з них, значний відсоток – гриби, горох, полуниці. Загалом 80% населення планети скаржиться на непереносимість тих, чи інших продуктів.
Відомо, що людина протягом життя з”їдає близько 100 тон продуктів, будь який з них може бути алергеном. А скільки ще в наш організм потрапляє фарбників, ароматизаторів, стабілізаторів, пестицидів?
Що таке харчова непереносимість?

Харчова непереносимість – це негативна неалергічна реакція на їжу, зумовлена неможливістю організму засвоювати деякі продукти або їх складові. В той же час харчова алергія являється класичною імунною реакцією організму з участю імуноглобулінів класу І та виділенням біологічно активних речовин (гістаміну, серотоніну, простогландинів) та мають чіткі підтвердження (шкірні пробі, радіоалергосорбентний тест).
Поняття «харчова непереностимість» набагато ширше поняття «харчова алергія». Харчова непереносимість може бути зумовлена не тільки класичною аліментарної алергією, а і захворюваннями шлунково кишкового тракту, ферментопатіями, психогенними факторами, особливостями харчових продуктів та речовин, які в них знаходяться.
Харчова непереносимість спостерігаєть у 45 – 80% людей; харчова алергія у 2%.
Групи даної патології:
• Харчова непереносимість, що виникає як результат дефіциту ферментів шлунково кишкового тракту;
• Харчова непереносимість злаків (целіакія);
• Синдром негерметичного кишківника;
• Психогенна харчова непереносимість;
• Справжня харчова алергія;
• Псевдоалергічна харчова непереносимість (справжня харчова непереносимість).
Розвиток різних форм зв’язують з попаданням в кровяне русло компонентів їжі та продуктів порушеного метаболізму, що веде до зміни біологічно активних речовин крові та її форменних елементів з наступним запаленням як в травному каналі, так і в інших органах та системах (судини, нирки, печінка, шкіра, суглоби).
Наглядним прикладом дефіциту харчових ферментів являється непереносимість вуглеводів, найчастіше розвивається непереносимість молочного цукру – лактози. Основні симптоми – болі в животі, здуття, пронос, нудоти, що виникають через декілька годин після вживання молока. Недостатня активність може бути зразу ж після народження (генетично зумовлена), але може виникнути пізніше після перенесених інфекційни та інших хвороб тонкого кішківника.
Фруктозна недостатність має ідентичні прояви. Фруктоза солодша цукру, тому використовується як підсолоджувач в напоях, сиропах, шоколаді, джемах. Фруктоза в великих кількостях знаходиться в фруктах, овочах та меду. Практично половина населення має проблеми після вживання 25 грамів фруктози.

Целіакія (глютенова ентеропатія, глютенова хвороба) - це запальне захворювання тонкої кишки, яке характеризується розвитком атрофії її слизової оболонки, викликаної непереносимістю білка клейковини злакових - глютену та гліадину, що утворюється з нього, у генетично схильних людей, як результат недостатньої кількості ферментів групи пептидаз.
Глютен - це проламін, концентрація якого най¬більш висока у пшениці, ячмені та житі, ячмені, вівсі. Гліадин є токсичною фракцією глютену.
Існує два піки початку розвитку захворювання: пер¬ший - у ранньому дитячому віці, другий - на третьому-четвертому десятиріччі життя. Розрізняють три клінічних форми целіакії: класичну, субклінічну та латентну. Класична форма зустрічається менш, ніж у половини хворих. Частіше зустрічається субклінічна целіакія з незначно вираженими, транзиторними та позакишковими проявами, а також латентна форма, що виявляється при скринінгових обстеженнях. Слід зауважити, що збільшення глютенового навантаження може призвести у цих хворих до появи клінічних симптомів.
Найбільш типові клінічні ознаки при тяжкому перебігу кла¬сичної форми целіакії зумовлені глибокими порушеннями про¬цесів травлення в тонкій кишці. До них відносяться діарея, поліфекалія, стеаторея, метеоризм, відсутність апетиту, втрата маси тіла до ка¬хексії, слабкість. Стілець частий, рідкий, пінистий, з залишками неперетравленої їжі. Внаслідок пору¬шення всмоктування поживних речовин розвивається полігіповітаміноз та мінеральна недостатність. У хворих може спостеріга¬тись анемія, геморагічний діатез. Дефіцит кальцію призводить до остеопорозу, остеомаляції, немотивованих переломів кісток, гіпо¬плазії зубної емалі. При целіакії у хворих можуть спостерігатись порушення психічних функцій. До позакишкових проявів захво¬рювання відносяться герпетиформний дерматит, ураження окре¬мих внутрішніх органів (підшлункової залози, печінки, жовчного міхура, селезінки).

Психогенна харчова непереносимість виникає в результаті стресів та змін психічної сфери. Механізм розвитку – зниження вмісту лейкоцитів в крові та зниженням імунного захисту організму. Ця форма може проявлятися постійним збільшенням маси тіла, целюлітом, вуграми гіперпігментацією, телеангіоектазіями, випадінням волосся, головними болями, втомлюваністю, депресією, нахилу до набряків, запорами, проносами, здуттям живота, болями в суглобах та мязах.

Здорове харчування – це індивідуальний підхід до кожної людини і не існує загальних стандартів, які підходять усім. Кожна людина неповторна і здорове харчування для кожного своє, - розповіла фельдшер кабінету здорового способу життя КНП «Смілянська міська поліклініка»СМР Наталія Зінченко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
У нашому краї знімають 2-й сезон «Холостячки»

20 червня 2021, 14:29

2021 06 15 Holostjachka Zlata OgnevichДругий сезон «Холостячки», головною героїнею якого є співачка Злата Огнєвич, почали знімати на Черкащині.


Цікаво
Дайвер вижив після того, як його проковтнув горбатий кит

20 червня 2021, 15:50

2021 06 16 kit56-річний дайвер Майкл Паккард вижив після того, як потрапив в пащу горбатого кита. Про інцидент, що трапився біля узбережжя півострова Кейп-Код, розповідає Голос Америки.


Афіша
На День фермера Настя Каменських безкоштовно виступить у Черкасах

17 червня 2021, 10:01

2021 06 17 nkСьогодні, 17 червня, відбудеться безкоштовний концерт української зірки NK в Черкасах