Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі «закривають» школу №2 – її приєднають до НВК «Ліцей «Лідер»

 

Вчителів, учнів і батьків учнів школи №2 повідомили про те, що з 1 вересня вони перейдуть працювати і вчитись у НВК «Ліцей «Лідер» (колишня школа№5). З метою економії бюджетних коштів школу №2 реорганізують шляхом приєднання до ліцею.
Представники міської влади переконують, що прискіпливо ведеться аналіз мережі закладів освіти. Моніторинг показує, що, на жаль, у школі №2 не набираються 10 і 11 класи, а у наступному навчальному році не буде навіть першого класу. Проектна потужність школи розрахована на 600 учнів, а по факту у ній навчається 190 учнів. А наступного навчального року буде ще менше – 160 школярів.

 

 


Тому, щоб зекономити кошти на оплату опалення, електроенергії, водопостачання та інші витрати, школу № 2 вирішили приєднати до «Ліцею «Лідер».
Ліцей розрахований на 1350 учнів, а по факту там навчається 680 учнів. Навіть якщо до ліцею приєднати учнів школи№2, це буде близько 800 школярів і все одно не вистачатиме дітей для повного завантаження.
- Це дуже болюче для всіх нас рішення, - пояснюють представники влади та освітяни. – Важко було стояти перед колективом школи №2 і говорити про реорганізацію школи. Але в об’єднанні шкіл є теж свої плюси: зекономлені кошти можна буде витратити на розвиток освіти, на покращення умов навчання для дітей. Тим більше, що у нашій державі переважає тенденція до укрупнення шкіл. Рано чи пізно доведеться це зробити. І до того ж головна умова – працевлаштувати кожного вчителя і кожного працівника школи – дотримана, ніхто не втратить роботу, всі будуть працевлаштовані. Друга умова – комфорт дітей – тут також проблем не буде. Школа №2 перейде в ліцей цілими класами, у ліцеї їх гарно приймуть. Все буде добре.

Звістка про об’єднання шкіл досить хвилююча для вчителів і учнів. Але представники влади обіцяють, що це відбудеться максимально безболісно і якомога сприятливіше для всіх сторін.
У приміщенні школи №2 залишать сторожів, щоб зберегти будівлю. Влада шукатиме інвестора, який би взяв і використав цю будівлю з користю, можливо, це буде якийсь приватний навчальний заклад.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

 

Про ситуацію з COVID і припинення

 

Анатолій ЛИТОВЧАК

 

Про річницю вдалого проєкту

 

Наталія ТЄРЄХОВА

Про те, що наше місто буде без штанів, зате з нафарбованими губами 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З квітня до 9 червня у Смілі проводитимуть рейди для охорони водних біоресурсів міста

09 квітня 2021, 17:25

2021 04 09 tyasminНа виконкомі проголосували питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста.


Суспільство
На грошову допомогу чорнобильцям виділять 104 тисячі гривень з бюджету Сміли

12 квітня 2021, 16:29

2021 04 09 dopomogaНа черговому засіданні виконкому ухвалили рішення про надання одноразової грошової допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи


Цікаво
У соцмережах запустили хештег, із яким публікують карту світу без РФ

12 квітня 2021, 18:31

2021 04 08 bez

Карти світу без Росії користувачі Twitter і Facebook публікують із хештегом #ні_існуванню_росії.


Афіша
Влада припинила прийом громадян

12 квітня 2021, 17:25

2021 04 12 priyomУ виконавчому комітеті міської ради тимчасово призупинено проведення прийому громадян з особистих питань