Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

710 60 без адреси

Смілянські футболісти виграли Кубок України з футзалу U-14

Днями у Білозір’ї, у спортивному комплексі Академії футболу та фут залу, відбулися матчі фінальної частини Кубку України з футзалу серед чотирнадцятирічних юнаків. На змагання з’їхалися найсильніші команди з усієї України, навіть із Донецької області.
Серед учасників фінальної частини кубку смілянська міська команда «Явір – Олімп» була єдиним представником від Черкащини. Смілянську команду тренував досвідчений тренер Віталій Прудніков, тому наші хлопці були гарно підготовлені і показали високий рівень гри, обігравши усіх суперників.

У підсумку команда «Явір – Олімп» у груповому етапі отримала такі результати:
“Явір – Олімп” – “Олімпія” м.Дніпро – 0:2;
ДЮСШ “Respect”смт Маневичі – “Явір – Олімп” – 2:3;
КЗ МДЮСШ Авдіївка – “Явір – Олімп” – 2:4;
ДЮФК “ТЕМП-ЗАЕС”м. Енергодар – “Явір – Олімп” – 2:4;
“Явір -Олімп” – “Колос” Донецька обл. – 6:4
У фіналі кубку сміляни зустрілись з командою «Олімпія» м. Дніпро. Основний час закінчився з рахунком 3:3, післяматчеві пенальті – 4:3 на користь команди “Явір-Олімп”.
Завдяки умілому тренеру Віталію Пруднікову і чудово зіграній команді, наші юні футболісти просто радують своїми успіхами. Перед Новим роком на іграх в Одесі вони стали призерами – посіли друге місце у Чемпіонаті України з футзалу. Потім сміляни грали в обласному турнірі і обіграли всю область, ставши переможцями. І ось зараз завоювали Кубок України!
Треба зазначити, що нашим футболістам дуже сподобався новий сучасний спортзал у Білозір’ї. Там зробили такий ремонт і умови для спортсменів, що можна не тільки всю Україну приймати, а навіть Європу. Смілянські спортсмени сподіваються, що колись такий спортивний комплекс створять і у нашому місті…