Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Як смілянам отримати пільги на тверде паливо та скраплений газ у 2021 році?

 

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, громадяни мають право на отримання пільг на тверде паливо та скраплений газ. У тому числі громадяни, які отримують пільги автоматично, без врахування сукупного доходу сім'ї (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1, 2 категорії, ветерани військової служби, органів внутрішніх справ),з урахуванням доходу (багатодітні сім’ї та учасники війни) та які не зверталися за оформленням житлової субсидії.
Таким жителям нашого міста необхідно звернутися до уповноважених осіб Смілянської міської територіальної громади з відповідною заявою (бланк, затверджений наказом Міністерства соціальної політики України, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення) для отримання пільг на тверде паливо та скраплений газ у 2021 році.
У заяві обов’язково слід зазначити спосіб отримання коштів, а саме: через оператора поштового зв’язку чи на банківський рахунок (рахунок додається).
Заяви приймаються уповноваженими посадовими особами Смілянської міської територіальної громади з використанням програмного комплексу „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада за адресою:м.Сміла, вул. М. Дорошенка,4, каб. 9,попередньо записавшись на прийом за тел.- 2 47 74.
При собі необхідно мати:
- документ, що підтверджує Вашу особу( паспорт) та право на пільгу (пільгове посвідчення), з пред'явленням оригіналів цих документів;
- довідку про склад сім’ї в якій зазначено наявність пічного опалення та скрапленого газу у домогосподарстві;
Також заяви можна надсилати поштою на адресу: вул. М. Дорошенка,4, м. Сміла 20701;
Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 01 січня 2021 року заяви з необхідними документами для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу приймаються від заявників структурними підрозділами з питань соціального захисту населення лише у разі надсилання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).
У 2021 році під час призначення населенню пільг на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, застосовується вартість:
1 тонни твердого палива в розмірі 3117,67 гривень,
1 балону скрапленого газу – 311,77 гривні.
За додатковою інформацією можна звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Сміла, вул. М. Дорошенка,4, каб. 9, тел.: 2 47 74.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Наталія ТЄРЄХОВА

Про те, що наше місто буде без штанів, зате з нафарбованими губами 

Олександр ГОЛОВЧЕНКО

 

Про заявки на Громадський бюджет

 

 

Тетяна КАРЛО

Сміляни почали активно вакцинуватись, діє мобільна бригада

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З квітня до 9 червня у Смілі проводитимуть рейди для охорони водних біоресурсів міста

09 квітня 2021, 17:25

2021 04 09 tyasminНа виконкомі проголосували питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста.


Суспільство
У школі №7 провели акцію для безпритульних тварин, а у гімназії зустрічали птахів

10 квітня 2021, 14:05

2021 04 09 tvariniЗа ініціативи учнівського самоврядування у школі №7 проведено благодійну акцію на підтримку безпритульних тварин.


Цікаво
Іноземець шваброю помив брудне вікно вагона УЗ

09 квітня 2021, 18:29

2021 04 09 vagon

Пасажир поїзда "Укрзалізниці" сполученням Ізмаїл – Київ, данець Йоханес Вамберг Андерсен змушений був купити швабру і мийний засіб, щоб відчистити вікно свого вагона.


Афіша
Коли у квітні можна попасти на прийом до міської влади

06 квітня 2021, 14:25

Очільники міста продовжують проводити особистий прийом громадян