Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

circ

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Депутати готуються до завтрашньої сесії і провели бюджетну комісію

 

Завтра, 24 березня, планується проведення чергової сесії Смілянської міської ради. На порядку денному – понад 90 питань.
Напередодні сесії депутати активно працюють та розглядають питання на комісіях. Сьогодні відбулося додаткове засідання бюджетної комісії, бо з’явилися термінові бюджетні питання, які треба узгодити.
Спочатку депутати внесли зміни до рішення міської ради «Про затвердження програми створення служби містобудівного кадастру у м.Сміла на 2021-2023 роки».
Потім знову внесли зміни і проголосували за поповнення статутного капіталу нового СКП «Вод Гео». Це питання про створення нового водоканалу вже кілька разів обговорювалося, але працівникам Казначейства не сподобались якісь формулювання у докумнетах, тож депутати просто внесли технічні правки до майбутнього рішення міської ради, на основі якого працюватиме новий водоканал.
Депутати проголосували про передачу в оренду без проведення аукціону індивідуально визначеного майна – це йдеться про майно старого водоканалу, яке не встигли арештувати за борги. Тому депутати передають це майно у користування новому водоканалу за символічну орендну плату – 1 гривня у рік.
Останнє питання – про внесення змін до рішення міської ради про бюджет. Депутатам довелося виділити ще 250 тисяч гривень для СКП «Комунальник» на купівлю вишки. Тому що ціна автовишок подорожчала. Виділених 2 мільйонів гривень не вистачає, щоб придбати необхідне авто. Тож прийшлося віднайти ще 250 тисяч. Ці гроші зняли з самого «Комунальника» – з програми благоустрою - і виділили тому ж СКП «Комунальник» – на придбання авто.
Також з області прийшла погана звістка. Із субвенції для Управління соцзахисту область забирає 40 тисяч 700 грн і віддасть ці кошти на потреби якоїсь іншої ОТГ чи міста. Це неприємна втрата, бо наше управління вже розраховувало на ці кошти. Але начальник управління соцзахисту сказав, що можна буде компенсувати цю втрату завдяки економії коштів, запланованих на санаторно-курортне оздоровлення категорійних смілян. Цього року, у зв’язку з корона вірусом, люди бояться їхати на курорти і в санаторії. Тому можлива економія коштів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії

15 червня 2021, 17:28

Пенсійний фонд перерахував пенсії працюючим пенсіонерам відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.


Суспільство
Чоловік загинув під власним авто

23 червня 2021, 17:34

2021 06 23 zaginuvЖахлива трагедія сталася в Черкасах. Там під колесами власного авто загинув чоловік.


Цікаво
У Чехії відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації

23 червня 2021, 18:30

2021 06 23 chehУ Чехії пам'ятають про радянську окупацію і днями відзначили 30-річчя закінчення радянської окупації країни. Адже саме 21 червня 1991 року останні радянські вояки покинули Чехословаччину.


Афіша
ЦИРК «Вогні Києва» запрошує на яскраву циркову виставу з 25 до 27 червня!

21 червня 2021, 11:01

2021 06 21 circЧудовий настрій подарують наші неперевершені повітряні гімнасти, акробати, жонглери, еквілібристи, артисти оригінальних жанрів, а наш чарівний фокусник змусить повірити у неймовірне!