Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Планують відновити 11 обʼєктів культурної спадщини

 

Наразі фахівці обласного управління культури формують заявки до Міністерства культури на відновлення 11-ти об’єктів культурної спадщини Черкащини, які будуть реалізовані у межах програми «Велика реставрація».
Як повідомляють в обласному управлінні культури, під час відбору цих 11-ти об’єктів було враховано цінність пам’ятки для соціально-культурного та економічного розвитку громади, туристичні маршрути, географічні особливості території, транспортну інфраструктуру, стратегію подальшого використання пам’ятки.
Важливим етапом підготовки є процес збору документів та оформлення якісних заявок. Тож управління культури області залучило представників департаменту регіонального розвитку ОДА, культурних менеджерів, управлінців об’єктів, а також активних пам’яткоохоронців. Зустрічі проходять на регулярній основі у формі групових та індивідуальних консультацій.

 


Як наголошує Людмила Фіть, очільниця обласного управління культури,
не можна планувати майбутнє пам’яток, не врахувавши громадської та експертної думки. Тому попередньо проведено цикл зустрічей-дискусій зі стратегічного планування, що є вагомою складовою заявок.
Запорука успіху проєкту, наголошує пані Людмила, командна робота. Тож, каже вона, активно формуються пакети документів для подання і впевненні, що більшість з них переможуть у конкурсі.
«Навіть якщо ті, які не пройдуть відбір, усе одно, матимуть готові грантові заявки, які зможуть подати на інші українські та міжнародні конкурси. Збереження пам’яток та розвиток туризму на місцях культурної спадщини – пріоритетні напрямки. Важливим моментом є розуміння громадами суті «командної гри», в якій жоден з гравців не залишається осторонь, адже мета — цілісна: розвиток культури як невід’ємної частини інфраструктури гостинності й туризму області»,– зазначає Людмила Фіть.
Нагадаємо, що реконструкція об’єктів культурної спадщини в межах проєкту “Велика реставрація”, оголошена постановою Кабінету Міністрів України №1214 від 9 грудня і розрахована на три роки. Роботами планується охопити 150 об’єктів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

 

Про вимушене підняття податку

  

Юрій НЕЧИПОРЕНКО

 

Про важку ситуацію у смілянському бізнесі

 

Наталія Д’ЯЧЕНКО

 

Про штрафи за полив городів

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Дефіцит міського бюджету складає майже три мільйони гривень

14 червня 2021, 10:29

За 5 місяців 2021 року дефіцит міського бюджету складає 2,9 мільйонів гривень


Суспільство
Намічається серйозна битва за посади директорів шкіл у Смілі

14 червня 2021, 11:30

2021 06 14 direktor17 червня відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад директорів чотирьох закладів загальної середньої освіти: школи №10, №15, гімназії ім. В.Т. Сенатора та ліцею "Лідер".


Цікаво
У Чорнобильській зоні народилися лошата

13 червня 2021, 15:45

2021 06 12 loshataНа днях табун коней з 12 особин помітили на північній окраїні міста Чорнобиль


Афіша
Сусіди запрошують на культурологічний фестиваль “Kamianka Music Fest”

09 червня 2021, 15:25

2021 06 03 festЧетвертий щорічний культурологічний фестиваль просто неба “Kamianka Music Fest” проходитиме 19-20 червня як завжди в місті Кам’янка