Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Планують відновити 11 обʼєктів культурної спадщини

 

Наразі фахівці обласного управління культури формують заявки до Міністерства культури на відновлення 11-ти об’єктів культурної спадщини Черкащини, які будуть реалізовані у межах програми «Велика реставрація».
Як повідомляють в обласному управлінні культури, під час відбору цих 11-ти об’єктів було враховано цінність пам’ятки для соціально-культурного та економічного розвитку громади, туристичні маршрути, географічні особливості території, транспортну інфраструктуру, стратегію подальшого використання пам’ятки.
Важливим етапом підготовки є процес збору документів та оформлення якісних заявок. Тож управління культури області залучило представників департаменту регіонального розвитку ОДА, культурних менеджерів, управлінців об’єктів, а також активних пам’яткоохоронців. Зустрічі проходять на регулярній основі у формі групових та індивідуальних консультацій.

 


Як наголошує Людмила Фіть, очільниця обласного управління культури,
не можна планувати майбутнє пам’яток, не врахувавши громадської та експертної думки. Тому попередньо проведено цикл зустрічей-дискусій зі стратегічного планування, що є вагомою складовою заявок.
Запорука успіху проєкту, наголошує пані Людмила, командна робота. Тож, каже вона, активно формуються пакети документів для подання і впевненні, що більшість з них переможуть у конкурсі.
«Навіть якщо ті, які не пройдуть відбір, усе одно, матимуть готові грантові заявки, які зможуть подати на інші українські та міжнародні конкурси. Збереження пам’яток та розвиток туризму на місцях культурної спадщини – пріоритетні напрямки. Важливим моментом є розуміння громадами суті «командної гри», в якій жоден з гравців не залишається осторонь, адже мета — цілісна: розвиток культури як невід’ємної частини інфраструктури гостинності й туризму області»,– зазначає Людмила Фіть.
Нагадаємо, що реконструкція об’єктів культурної спадщини в межах проєкту “Велика реставрація”, оголошена постановою Кабінету Міністрів України №1214 від 9 грудня і розрахована на три роки. Роботами планується охопити 150 об’єктів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Наталія ТЄРЄХОВА

Про те, що наше місто буде без штанів, зате з нафарбованими губами 

Олександр ГОЛОВЧЕНКО

 

Про заявки на Громадський бюджет

 

 

Тетяна КАРЛО

Сміляни почали активно вакцинуватись, діє мобільна бригада

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З квітня до 9 червня у Смілі проводитимуть рейди для охорони водних біоресурсів міста

09 квітня 2021, 17:25

2021 04 09 tyasminНа виконкомі проголосували питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста.


Суспільство
У школі №7 провели акцію для безпритульних тварин, а у гімназії зустрічали птахів

10 квітня 2021, 14:05

2021 04 09 tvariniЗа ініціативи учнівського самоврядування у школі №7 проведено благодійну акцію на підтримку безпритульних тварин.


Цікаво
Іноземець шваброю помив брудне вікно вагона УЗ

09 квітня 2021, 18:29

2021 04 09 vagon

Пасажир поїзда "Укрзалізниці" сполученням Ізмаїл – Київ, данець Йоханес Вамберг Андерсен змушений був купити швабру і мийний засіб, щоб відчистити вікно свого вагона.


Афіша
Коли у квітні можна попасти на прийом до міської влади

06 квітня 2021, 14:25

Очільники міста продовжують проводити особистий прийом громадян