Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Терміново зібрали депутатів на сесію, щоб виділити кошти на школу №11

 

Сьогодні відбулося позачергове засідання сесії міської ради. На порядку денному стояло одне єдине питання – внесення змін до бюджету. Тобто, щоб взяти із бюджету міста 2 мільйони гривень і додати їх у якості співфінансування до 15 мільйонів, які виділяє держава на реконструкцію смілянської міської школи №11.
Нагадаємо, ми вже повідомляли, що наша міська школа №11 потрапила до президентської програми «Велике будівництво». Тож на ремонт школи держава виділить 15 мільйонів гривень. Та ще й міський бюджет – 2 мільйони. У підсумку, школа №11 має чудовий шанс обновитись і залатати всі свої дірки.
Довго вмовляти наших депутатів, щоб проголосували «за», не довелося.
Але спочатку виступив депутат Іван Далібожак, який застеріг, що зв’язуватись із державними коштами і чужими підрядниками – небезпечна справа. Вони можуть зробити такий ремонт, що буде гірше, ніж було до ремонту. Він як депутат обласної ради і як директор черкаського аеропорту знає, про що говорить. Коли чужим неперевіреним підрядникам довірили робити ремонт злітно-посадкової смуги – вона стала ще гіршою, ніж була до ремонту. Та й із документами підрядники і обласні чиновники тягнуть роками. Вже й ремонт давно зроблений, а вони ще не можуть попідписувати всі необхідні папери…
Потім слово взяла заступник міського голови Тетяна Карло. Вона нагадала депутатам, у якому жахливому стані знаходиться школа №11. Адміністрація школи добивається ремонту роками. У класах значно порушений температурний режим, вікна випадають, вода у підвалі, дах пошкоджений… Завдяки спільним зусиллям міської влади, школу ледве вдалося втиснути у проєкт «Велике будівництво». На її ремонт держава дає 15 млн грн! Місто самостійно ніколи не виділить таких коштів на школу, тож треба хапатись за цей шанс, хоча він і передбачає певні ризики.
Тетяна Анатоліївна сказала, що якщо створити спеціальну комісію, якщо щодня контролювати роботу підрядників – то ремонт буде нормальним. Вона заявила, що готова взяти відповідальність за контроль підрядників на себе, але школу потрібно ремонтувати.
Слово взяв депутат Віктор Овчаренко. Він також приїжджав у школу №11, бачив її стан і переконує, що коли тягнути з ремонтом - наступного року школа завалиться. Віктор Овчаренко погоджується, що потрібно створити депутатську комісію і прискіпливо контролювати підрядників. Бо без контролю вони працюватимуть так-сяк і закуплять найдешевший матеріал.
Цю думку підтримала і депутат Валентина Далібожак, розповівши про свій досвід роботи з підрядниками.
Підбив підсумок дискусії секретар міської ради Юрій Студанс, який проводив сесію. Ризики є, програма «Велике будівництво» - це все серйозно і відповідально. Але міський бюджет теж виділяє співфінансування у розмірі 2 млн грн, тому місцева влада і депутати мають повне право втручатись і контролювати хід робіт. Тож потрібно погоджуватись на ремонт школи.
Отже, депутати одностайно проголосували за зміни до бюджету і виділення коштів на ремонт школи №11.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Наталія ТЄРЄХОВА

Про те, що наше місто буде без штанів, зате з нафарбованими губами 

Олександр ГОЛОВЧЕНКО

 

Про заявки на Громадський бюджет

 

 

Тетяна КАРЛО

Сміляни почали активно вакцинуватись, діє мобільна бригада

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З квітня до 9 червня у Смілі проводитимуть рейди для охорони водних біоресурсів міста

09 квітня 2021, 17:25

2021 04 09 tyasminНа виконкомі проголосували питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста.


Суспільство
У школі №7 провели акцію для безпритульних тварин, а у гімназії зустрічали птахів

10 квітня 2021, 14:05

2021 04 09 tvariniЗа ініціативи учнівського самоврядування у школі №7 проведено благодійну акцію на підтримку безпритульних тварин.


Цікаво
22-річний блогер оригінально популяризує українську мову

10 квітня 2021, 15:32

2021 04 09 bloggg

22-річний блогер Андрій Шимановський популяризує серед підписників українську мову та вчить розмовляти нею правильно.


Афіша
Коли у квітні можна попасти на прийом до міської влади

06 квітня 2021, 14:25

Очільники міста продовжують проводити особистий прийом громадян