Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Обласнийкардіоцентр– один з кращих у рейтингу провідних клінік України

 

Черкаський обласний кардіологічний центр, завзяки професіоналізму своїх лікарів, знову може хвалитися своїми досягненнями. Цього разу цей лікувальний заклад увійшов до рейтингу Асоціації серцево-судинних хірургів України, причому за трьома позиціями.
За словами головного кардіохірурга нашої області, завідувача операційним відділенням Черкаського кардіоцентру Олега Журби, надзвичайна подяка Асоціації серцево-судинних хірургів, особисто академіку НАМН Василю Лазоришинцю, за високу оцінку роботи кардіохірургічної служби Черкащини.
«За рейтингом АССХ України ми зайняли друге місце з хірургічного лікування ішемічної хвороби серця серед усіх кардіохірургічних клінік України, третє місце з хірургічного лікування інфекційного ендокардиту, а ще піднялися з 11-го на 4-місце з хірургічного лікування вкрай життєзагрожуючої патології грудної аорти», – говорить Олег Журба.
І додає, на онлайн зустрічі Асоціації серцево-судинних хірургів України було підбито підсумки роботи всіх кардіохірургічних клінік та центрів нашої держави, які надають високоспеціалізовану кардіологічну та кардіохірурічну допомогу жителям країни.
«Було відзначено, що незважаючи на пандемію SARS-CoV-2 всі клініки працювали злагоджено, продуктивно та ефективно. Незважаючи на всі складнощі, наші лікарі успішно та з хорошими результатами борються із серцево-судинними захворюваннями», – зазначає Олег Олександрович.
Він каже, що вже стає традицією, враховуючи минулорічний звіт АССХ України, Черкащина займає високі позиції у рейтингу кардіохірургічних клінік України. Також представник Черкаського кардіологічного центру ввійшов в члени правління Асоціації серцево-судинних хірургів України і це високе досягнення не тільки для колективу кардіоцентру, а й для всієї Черкаської області.
«Кардіохірургічна служба плідно працює задля забезпечення здоров’я жителів Черкащини. За попереднім рішенням АССХ Всеукраїнський з’їзд серцево-судинних хірургів планується провести у Черкасах восени цього року. Ми і надалі будемо розвивати новітні технології, мініінвазивні методики та готуватися до трансплантації серця», – підсумовує Олег Журба.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Наталія ТЄРЄХОВА

Про те, що наше місто буде без штанів, зате з нафарбованими губами 

Олександр ГОЛОВЧЕНКО

 

Про заявки на Громадський бюджет

 

 

Тетяна КАРЛО

Сміляни почали активно вакцинуватись, діє мобільна бригада

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З квітня до 9 червня у Смілі проводитимуть рейди для охорони водних біоресурсів міста

09 квітня 2021, 17:25

2021 04 09 tyasminНа виконкомі проголосували питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста.


Суспільство
У школі №7 провели акцію для безпритульних тварин, а у гімназії зустрічали птахів

10 квітня 2021, 14:05

2021 04 09 tvariniЗа ініціативи учнівського самоврядування у школі №7 проведено благодійну акцію на підтримку безпритульних тварин.


Цікаво
Іноземець шваброю помив брудне вікно вагона УЗ

09 квітня 2021, 18:29

2021 04 09 vagon

Пасажир поїзда "Укрзалізниці" сполученням Ізмаїл – Київ, данець Йоханес Вамберг Андерсен змушений був купити швабру і мийний засіб, щоб відчистити вікно свого вагона.


Афіша
Коли у квітні можна попасти на прийом до міської влади

06 квітня 2021, 14:25

Очільники міста продовжують проводити особистий прийом громадян