Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянські депутати знову будуть писати звернення до Верховної Ради України

 

На депутатській комісії проголосували за те, що смілянські депутати будуть писати листа до Верховної Ради України з проханням, щоб кошти на пільговий проїзд залізничним та автомобільним транспортом виділяли з державного бюджету, а не з міського.
Держава гарантує відповідно до вимог чинного законодавства для багатьох категорій громадян право на безкоштовний проїзд залізничним транспортом у приміському сполученні. Але в кожному нормативно-правовому акті, яким встановлена пільга, зазначено, що витрати, пов’язані з її забезпеченням, здійснюються за рахунок державного і місцевого бюджетів.
До 2016 року державні програми соціального захисту окремих категорій громадян (зокрема, компенсаційні виплати за пільговий проїзд) фінансувались цільовими субвенціями з державного бюджету України. Із 2016 рокуі вперше не були передбачені субвенції місцевим бюджетам для виплати компенсації за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом.
Мізерний бюджет нашого міста не дозволяє виплачувати крупні суми за перевезення пільговиків, як це пообіцяла держава. Тож депутати знову будуть звертатися до ВРУ з проханням відновити те, що було – компенсації з держбюджету.
Взагалі наші депутати пишуть такі звернення щорічно. Але держава не чує прохання обранців із маленьких міст і ситуація залишається важкою для нас.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олександр Скічко-новий голова ОДА

01 лютого 2021, 10:26

2021 02 01 Skoshko

Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Економіка
Міська влада хоче повернути у Смілу платників податків, які перереєструвалися в інших містах

24 лютого 2021, 10:30

2021 02 23 platnuk

Велика проблема наповнення міського бюджету у нашому місті полягає ще й у тому, що багато установ і організацій, які працюють на території Сміли, юридично перереєструвалися в інші міста.


Суспільство
Міська бібліотека долучилася до міжнародного флешмобу

26 лютого 2021, 17:32

2021 02 23 lesya

У Смілі центральна міська бібліотека долучилася до міжнародного флешмобу «Global Lesya Ukrainka 2021».


Цікаво
За неофіційною інформацією число загиблих у афганській війні не 15 тисяч, а 140

26 лютого 2021, 18:30

2021 02 18 blog

5 лютого 1989 року з Афганістану урочисто вийшла основна маса радянських військ. Виглядало це красиво - пропаганда постаралася. Дехто під її впливом і зараз.


Афіша
28 грудня відбудеться онлайн-презентація книги і зустріч із письменницею Вірою Нестерчук

26 лютого 2021, 14:26

2021 02 22 zystrich

Цієї неділі, 28 лютого, о 17.00 на фейсбук-сторінці ГО «Громадський простір Сміли» відбудеться онлайн-зустріч з автором Вірою Нестерчук та презентація її книги «Авантюрки на зеленій траві».