Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

На депутатській комісії вирішили все-таки не забирати премії у тренерів та вчителів

 

14 січня під головуванням Мар'яни Криворучко відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації. У роботі комісії взяла участь заступник міського голови Тетяна Карло.
Довгим та дискусійним було обговорення питання про внесення змін до положень про стипендії провідним спортсменам та грошової винагороди їх тренерам, а також про стипендії обдарованим дітям м. Сміла та грошові винагороди їх творчим керівникам.
Як відомо, дітям, які виграють вагомі конкурси і спортивні змагання, з міського бюджету платиться стипендія по 500 грн щомісяця і так пів року.
А вчителі і тренери, які підготували цих дітей, разово отримують по 1 000 грн.
Річні витрати на ці заохочення складають 60 тисяч гривень з бюджету міста.
І ось нещодавно поступила пропозиція, щоб забрати у тренерів і вчителів виплату одноразової грошової винагороди. А замість цього перераховувати цю суму (1 000 грн) на розвиток матеріальної бази закладу, в якому займався та був підготовлений стипендіат. Логіка така. Що для того, щоб дитина була успішною, над цим працюють кілька вчителів, то чому винагорода дістається одному – нехай отримає кошти вся школа. І якщо гроші підуть на заклад, то за ці кошти можна докупити щось потрібне, що дасть змогу підготувати ще кількох успішних учнів. А преміювати вчителя чи тренера має директор цього навчального закладу. Словом, обговорювали цю тему довго і ґрунтовно.
Проте, зрештою, вирішили нічого не змінювати. Нехай вчителі і тренера отримують свою зароблену тисячу. А матеріальні бази шкіл треба зміцнювати за рахунок міського бюджету.
Також депутати обговорили інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту Валентини Зборівської про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти міста та про організацію проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів міста.

Члени комісії розглянули проєкт рішення про звернення депутатів міської ради до Верховної Ради України щодо виділення коштів з Державного бюджету на покриття перевезень пільгових категорій населення автомобільним та залізничним транспортом.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олександр Скічко-новий голова ОДА

01 лютого 2021, 10:26

2021 02 01 Skoshko

Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Економіка
Міська влада хоче повернути у Смілу платників податків, які перереєструвалися в інших містах

24 лютого 2021, 10:30

2021 02 23 platnuk

Велика проблема наповнення міського бюджету у нашому місті полягає ще й у тому, що багато установ і організацій, які працюють на території Сміли, юридично перереєструвалися в інші міста.


Суспільство
Міська влада налагоджує співпрацю з малим бізнесом

02 березня 2021, 17:31

2021 03 01 spivpracya

Представники міської влади пишаються, що вже провели нараду з представниками малого бізнесу Сміли та поступово вдається вибудовувати співпрацю з дрібними підприємцями.


Цікаво
Цих тварин застали зненацька: 10 кадрів, які розвеселять кожного

02 березня 2021, 18:33

2021 02 26 zvir

Опанувати мистецтво фотографії під силу далеко не всім. Зловити вдалий момент і зафільмувати диких звірів – справа не з легких. Деколи фотографи сидять у засідках годинами, щоб зробити один знімок.


Афіша
28 лютого відбудеться онлайн-презентація книги і зустріч із письменницею Вірою Нестерчук

26 лютого 2021, 14:26

2021 02 22 zystrich

Цієї неділі, 28 лютого, о 17.00 на фейсбук-сторінці ГО «Громадський простір Сміли» відбудеться онлайн-зустріч з автором Вірою Нестерчук та презентація її книги «Авантюрки на зеленій траві».