Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

В управлінні освіти доповіли, як у Смілі пристосувалися до викликів дистанційного навчання

 

2020 рік - яким він був для освітньої галузі?! Звичайно, як і для всієї країни, особливим і складним, проте результативним!
На початку 2020 року всі зіткнулися з проблемою: як навчати дітей, як організовувати освітній процес у дошкіллі, школі та позашкіллі.
Проводити уроки віддалено, не бачити учнів, не мати можливостей пояснити особисто й допомогти в момент виникнення проблеми — ще кілька місяців тому вчителі не могли й уявити таких ситуацій у своїй роботі. Але пандемія внесла несподівані корективи і змусила всіх терміново опановувати цифрові інструменти й нові педагогічні підходи та методики. Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто.
Управлінням освіти, методичним кабінетом разом із профільним заступником міського голови та телестудією Сміла ТВ було прийняте рішення – допомогти у першу чергу випускникам щодо підготовки до ЗНО. На прохання управління освіти, молоді та спорту і методичного кабінету, кращі вчителі нашого міста - Коломієць О.В. (школа №2), Береговенко Т.В., Осадча Р.М. (ліцей-школа «Лідер»), Щербакова А.В., Волошина М.С., Ворона А.С., Зозуля Н.В. (гімназія), Крикун Н.М., Безсікерних С.В., Поліщук Л.В. (школа №7), Нестропа Т.Б. (школа №15) погодилися підготували відеоуроки для випускників закладів загальної середньої освіти.
Транслювалися на студії Сміла ТВ відеоуроки Береговенко Т.В., Осадчої Р.М. (ліцей-школа «Лідер»), Щербакової А.В. (гімназія), Крикун Н.М., Поліщук Л.В., Безсікерних С.В. (школа №7).
Пошук нових технологій проведення уроків для учнів розпочавсь й у всіх закладах загальної середньої освіти. У людей самої гуманної професії, людей, які не лише обрали для себе фах, а взяли на себе відповідальність за долю підростаючого покоління, повірили ми, учні та їх батьки. І освітяни зі своїми завданнями справилися. Вони успішно освоїли методики і технології дистанційного навчання, стали компетентними вчителями, цілителями людських душ, проявляючи свою мудрість, любов і доброту, - повідомляють на сайті міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Якщо на Феодосія відлига – буде затяжна весна

24 січня 2021, 10:30

2021 01 24 pogoda

Сьогодні атмосферні фронти північного циклону принесуть до нашого краю невеликі дощі у супроводі рвучкого вітру.


Цікаво
Папуга, який удає кущ, став птахом року

23 січня 2021, 15:30

2021 01 20 ptax

Папуга какапо - перший птах, який двічі отримав звання "Птах року"


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке