Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Керівники міста зустрілися з представниками малого та середнього бізнесу

В сесійній залі Будинку рад відбулася зустріч представників малого та середнього бізнесу з представниками влади, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

 

2021 01 06 pidpr

 

Міський голова Сергій Ананко познайомив присутніх зі своєю командою, секретарем міської ради Юрієм Студансом, першим заступником міського голови Олександром Лисенком, заступником міського голови Богданом Дубовським та Тетяною Карло, керуючим справами Оксаною Яценко.

 

2021 01 06 pidpr1

 

Сергій Ананко зазначив, що основною метою зустрічі є знайомство, налагодження конструктивного діалогу, співпраці та постійної комунікації між владою і представниками малого, середнього та великого бізнесу.

Керівник міста наголосив, що міська влада максимально сприятиме роботі та підтримувати підприємців, також на меті налагодження спрощеної та створення безперешкодної системи подачі документів, виділення і оформлення земельних ділянок, оренди комунального майна в межах чинного законодавства.

Від підприємців міста до складу виконавчого комітету делеговано Тетяну Івченко, яка може бути ініціатором розгляду будь-якого питання на засіданні виконкому та у подальшому відслідковувати хід його виконання.

Секретар міської ради Юрія Студанс зазначив: «Влада - це менеджери, яких наймає громада, для того щоб ефективно керувати бюджетним процесом. Ми працюємо за рахунок податків, тому маємо ефективно виконувати свої обов’язки».

Представниками влади вирішено почати з себе, розпочато напрацювання питання реорганізації всіх відділів та управлінь Смілянської міської ради, оптимізації штатної численності задля ефективнішої роботи та заощадження бюджетних коштів. «Посадовці мають відпрацьовувати свою заробітну плату – наголосив секретар міської ради».

Влада готова надати підприємцям будь-яку комунальну власність в оренду. Важливим також є залучення та налагодження співпраці з інвесторами.

Перший заступник міського голови Олександр Лисенко, який координує роботу управляння економічного розвитку, наголосив, що готовий завжди йти на зустріч і його двері відкриті для кожного з них. Олександр Володимирович буде вирішувати будь-яке питання та сприяти у діяльності підприємців.

Присутні запропонували більше залучати їх до життя міста, проводити тренінги та консультації із залученням спеціалістів державних установ.

Підприємці мали можливість озвучити проблеми міста. Це — питання податків, оренди землі, вивезення твердих побутових відходів, проблеми освітлення, водопостачання та водовідведення, облаштування могильника забитої худоби, облаштування громадських вбиралень, центральної площі міста та благоустрою міста в цілому, боротьбою зі стихійною торгівлею.

Міський голова на завершення сказав, що такі зустрічі є важливими, тож надалі вони відбуватимуться якомога частіше.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Можна буде взяти в оренду кабінет у готельному комплексі «Сміла»

26 січня 2021, 17:30

2021 01 22 kompleks

Депутати і міська влада знову думали, що роботи з комунальним підприємством готельний комплекс «Сміла».


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке