Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У Березняківській школі провели внутрішній моніторинг якості освіти і своєї роботи

 

У закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с. Березняки Березняківської сільської ради проводиться внутрішній моніторинг якості освітньої діяльності та якості освіти. Відповідальною особою із забезпечення оперативного керування процесом вивчення різних освітніх систем є заступник директора з навчально-виховної роботи, експерт з проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти Ірина Хроменко.
Наразі робочою групою, до складу якої увійшли адміністрація школи, практичний психолог, учителі та лідери учнівського самоврядування, здійснюється моніторинг безпечного освітнього середовища за трьома напрямками: комфортні і безпечні умови навчання та праці; освітнє середовище, вільне від будь-яких форм насильства та дискримінації; інклюзивний, розвивальний та мотивуючий до навчання освітній простір.
Вже провели анкетування педагогів та учнів 7-11 класів щодо визначення рівня безпеки праці і навчання у школі.
Тепер відповідні анкети передані батькам учнів 8 – 11 класів.
Анкети всіх учасників освітнього процесу будуть опрацьовані, а результати висвітлені на сайті закладу освіти та шкільній сторінці у Фейсбук.
У Березняківськ4ій школі переконані, що самооцінювання всіх освітніх систем і, зокрема, безпечного освітнього середовища, дозволить визначити як сильні сторони школи, так і недоліки, на подолання яких спрямовуватиметься робота педагогічного колективу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Діти із Смілянських ОТГ стали призерами обласного етапу конкурсу «Новорічна композиція»

22 січня 2021, 17:23

2021 01 19 kompoz

Цьогоріч, незважаючи на епідеміологічну ситуацію в Україні, надійшла величезна кількість казкових робіт на обласний етап новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція», що проходить на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» Черкаської облради.


Цікаво
Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара

22 січня 2021, 18:30

2021 01 22 palats

Це відео Олексій Навальний записав ще до свого повернення в Росію з Німеччини, де він лікувався після отруєння «Новачком».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке