Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Міська інспекція з благоустрою прозвітувала про свою роботу

2021 01 01 inspek

 

Працівники інспекції з благоустрою, екології та забудови міста прозвітували про свою роботу. Протягом року вони обстежували аварійні дерева, проводили рейди на місцях утворення стихійних сміттєзвалищ.
З метою охорони атмосферного повітря підготували 5 повідомлень про наміри підприємств отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в територіальних межах міста Сміла (ТОВ ФІРМА «ГРАНІТ», ФОП Калашник Н.М., ТОВ «БІКО-ГРУПА», СКП «Комунальник», АТ «МЕГАБАНК»).
Для зменшення негативного впливу відходів на навколишнє природне середовище укладено договір з Смілянським комунальним підприємством «Комунальник» та ліквідоване стихійне сміттєзвалище по вул. Б.Хмельницького, 51.
З метою розроблення проектно-кошторисної документації з реконструкції каналізаційних очисних споруд КП «ВодГео» з природоохоронного фонду профінансовано 259,00 тис.грн. (співфінансування з міського бюджету обласному бюджету).
Рішенням міської ради «Про затвердження міської Програми охорони навколишнього природного середовища міста Сміла на період з 2017-2022 рік» заплановано видатки в розмірі 50,00 тис.грн. на проведення заходів по збереженню природно-заповідного фонду (встановлення меж об’єктів природно-заповідного фонду (багатовікових дерев).
Інспекція провела комісійні обстеження: території нежитлового приміщення по вул. Заводській, 17, в районі місця масового відпочинку населення по вул. Ротондівській, 1, по вул. Незалежності, 43 (навали будівельних відходів поруч з контейнерним майданчиком), по вул. Глібова, 58, підприємства ТОВ «СОЛТО» по вул. Миколи Зерова, 2, по вул. Івана Пічкура (охоронна зона газопроводу) і ін.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Можна буде взяти в оренду кабінет у готельному комплексі «Сміла»

26 січня 2021, 17:30

2021 01 22 kompleks

Депутати і міська влада знову думали, що роботи з комунальним підприємством готельний комплекс «Сміла».


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке