Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

На виконкомі обговорювали зарплати медиків та переймались, що лікарі скоро повтікають із нашого міста

 

30 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 8 членів виконкому. Вони розглянули 15 питань.
9 питань стосувалися роботи медичних закладів та установ Сміли: затвердили фінансові плани всіх комунальних медзакладів міста та списали основні засоби відділу охорони здоров’я.
Жваве обговорення викликало питання про зарплати медиків. Обурює те, що працівники приходять на наради непідготовлені. Коли задали питання про середньомісячні зарплати медиків у різних закладах, економісти довго порпалися у своїх паперах, не могли порахувати зарплату, плуталися у цифрах… Хіба зарплата – не одне з ключових питань, на яке треба бути готовим відповісти? Працівники бояться озвучити розмір зарплати, наче це військова таємниця. Що тут такого? Громада має знати реальний стан речей у місті. І про мізерні зарплати медиків також! Щоб потім знати, чому вони всі такі злі, чому неякісно лікують і тікають з нашого міста при першій же нагоді.
Зрештою, економісти озвучили такі цифри середньої заробітної плати лікарів: у центрі первинної медико-санітарної допомоги – 8 700 грн, у сімейного лікаря - 10 900 грн (нарахування зарплати залежить від кількості наданих послуг та їх спеціалізації, кількості укладених договорів сімейними лікарями).
Далі на засіданні ухвалили три рішення щодо погодження місця розташування об’єктів виїзної торгівлі. Міський голова ще раз наголосив на необхідності всебічного сприяння підприємцям міста в оформлені дозвільних документів.
Наприкінці засідання міський голова Сергій Ананко привітав членів виконкому та присутніх з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав успіхів у спільній роботі заради розквіту Сміли та благополуччя її мешканців.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Обговорювали, чому не можуть відновити роботу дитячої лікарні на РПЗ. Відео

18 січня 2021, 09:30

2021 01 16 SMC

На депутатській комісії з гуманітарних питань обговорювали звернення жителів мікрорайону РПЗ, які просять відновити роботу дитячої поліклініки.


Цікаво
Оксана Єрмоленко створює оригінальні ляльки

17 січня 2021, 15:22

2021 01 13 lalka

«Ватоняшки" - так свої іграшки називає черкаська майстриня Оксана Ярмоленко.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке