Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Очільники міста зустрілися з медиками і пообіцяли їм виділити половину бюджету розвитку

 

Після великої наради з освітянами Сміли, міський голова і його команда провели робочу зустріч з керівниками та головними бухгалтерами медичних закладів міста.
Під час діалогу з лікарями та медиками міський голова Сергій Ананко окреслив головні пріоритети та завдання у роботі. Основа - це людське ставлення до пацієнта у будь-якій ситуації.
Сергій Ананко зазначив, що міська влада і депутати розуміють: сьогодні лікарі також знаходяться на передовій. Тому майже половина з міського бюджету розвитку – а це 5,5 млн з 12 млн грн - спрямовано на медичну галузь міста. Тож пропозиції щодо напрямків та шляхів проведення реформи медицини у місті повинні виходити саме від лікарів, - зазначив міський голова. Він запропонував протягом тижня керівникам закладів спільно з профільним заступником Тетяною Карло напрацювати такі пропозиції.
Кожен керівник мав можливість озвучити основні проблеми свого закладу та бачення шляхів їх вирішення. Так, головний лікар міської лікарні Микола Стогній, зазначаючи необхідність проведення реструктуризації медзакладів у майбутньому, відмітив щодо недоцільності у 2021 році з'єднувати два структурних підрозділи: міську лікарню та поліклініку. Він також проінформував про проблеми щодо терапевтичного відділення. Із наявних 100 ліжок, нині 45 надані важкохворим, 35 - хворими на COVID-19. У питанні заробітної плати лікарів Микола Стогній зазначив, що всі лікарі та медсестри, задіяні у лікуванні хворих на COVID, отримують згідно законодавства 250% надбавок, всі інші лікарі, пов'язані в обслуговувані таких хворих, - погодинно. Головний лікар поліклініки для дорослих Валентина Покотиленко проінформувала, що з квітня 2021 року заклад заключить із НСЗУ ще 6 пакетів послуг.

 


Під час діалогу головні лікарі підняли питання щодо нових проблем з орендою приміщень та можливими значними фінансовими затратами при умові проведення аукціонів. Міський голова дав завдання відділу комунального майна управління економічного розвитку та відділу охорони здоров'я протягом тижня зібрати весь перелік майна, який орендується комунальними медичними закладами. Перший заступник міського голови Олександр Лисенко зазначив, що виконком виступить з пропозицією щодо прийняття рішення на найближчій сесії щодо оренди такого майна за 1 грн на рік. На завершення зустрічі профільний заступник Тетяна Карло ще раз наголосила присутнім на необхідності толерантного ставлення лікарів як надавачів медичних послуг до пацієнтів, відкритості та діалогу влади з медичними працівниками. Головне питання сьогодні: збереження медичного потенціалу та надання якісних медичних послуг – інформують на офіційному сайті міськради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Смілянські освітяни посідають 2 і 3 місця в області за результатами конкурсів та олімпіад

16 січня 2021, 15:30

2021 01 11 osvityanu

В управлінні освіти інформують, що Сміла знаходилася на третьому місці в області за результатами обласних предметних олімпіад, на другому місці – за результатами обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт, за результатами досягнень вихованців закладів позашкільної освіти та щодо участі і відсотку відзначених матеріалів на обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини».


Цікаво
Роман Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр» перевидавався близько 30 разів

16 січня 2021, 16:30

2021 01 14 gorlis

14 січня виповнилося 123 роки з дня народження Юрія Горліса-Горського (Юрій Юрійович Городянин-Лісовський) - українського військового і громадського діяча, учасника Української революції 1917-1921 рр., письменника.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке