Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Депутати узаконили 45 рішень попереднього виконкому минулої міської влади

 

На крайній сесії міської ради депутати проголосували за схвалення 45 рішень виконавчого комітету попередньої влади і за 6 програм підтримки комунальних підприємств, які розробляла попередня влада.
У соцмережах відразу пішли чутки, що нинішня влада покриває дії попередньої міської ради. Такі роздуми смілян прокоментував секретар міської ради Юрій Студанс для сайту Сміла.ua:
- На черговій сесії ми розглянули 45 рішень і 6 програм, які розробила попередня влада. Згідно із законом, їх треба було ще тоді затвердити на сесії. Проте сесії не відбувалися, а життя йшло. Треба було виплатити зарплату медикам, фінансувати комунальні підприємства, проводити заходи, рекомендовані комісією з ТЕБ та НС, боротися з епідемією коронавірусу... Треба було фінансування з міського бюджету. І в принципі, фінансування йшло правильно.
Тому ми, як депутати і нинішня влада, зробили те, що повинні були зробити наші попередники – ми затвердили рішення на сесії, щоб вирівняти законодавче поле стосовно бюджету. Якби ми не зробили це – ми б знову гриміли на всю Україну. Міністерство фінансів не звело б свої документи, Смілі могли б заблокувати всі рахунки. Тому ми прийняли вимушені заходи. Але насправді ми нікого не покриваємо.
Депутати запропонували паралельно всі ці рішення передати у правоохоронні органи для їхньої фахової оцінки. Так що зараз ми чекаємо висновків від уповноважених органів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Черкаську ялинку назвали однією з найкращих в Україні

18 січня 2021, 17:30

 2021 01 18 yalunka

Новорічна ялинка з Черкас увійшла до трійки найкращих в нашій країні.


Цікаво
Юні сестри з Корсуня пишуть ікони

18 січня 2021, 18:30

2021 01 11 ikonu

Чи ви знали, що написання ікони завжди починається з молитви?


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке