Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Планують створити житлово-комунальну інспекцію для перевірки тарифів

 

Для перевірки якості послуг та стану будинків інспектори здійснюватимуть планові та позапланові перевірки.
В Україні планують створити Державну житлово-комунальну інспекцію для захисту споживачів. У ВР зареєстрували законопроєкти, які передбачають створення інспекції, котра має здійснювати державний контроль за стандартами та нормами у сфері ЖКГ – інформує Газета по-українськи.
За словами заступниці міністра розвитку громад та територій Наталії Хоцянівської, галузь ЖКГ протягом багатьох років залишається проблемною.
"Споживач є незахищеним. Із початку року до міністерства надійшло понад 2 тисячі звернень громадян з питань ЖКГ. Орган контролю у такій важливій галузі відсутній. Житлово-комунальна інспекція має виступити арбітром у відносинах споживача з виконавцями послуг", - сказала Хоцянівська.
До компетенції інспекції увійде перевірка надання ЖКП, зокрема з тепло-, водопостачання та водовідведення, поводження з відходами, управління багатоквартирними будинками. Також вона перевірятиме економічне обґрунтування тарифів на послуги ЖКГ.
Для перевірки якості послуг та стану будинків інспектори здійснюватимуть планові та позапланові перевірки. А також здійснюватимуть контроль за відповідальним користуванням послугами.
На сьогодні відповідальність за економічну обґрунтованість тарифів покладається на органи місцевого самоврядування. Однак відсутність контролю за ціноутворенням у сфері ЖКП призводить до зловживань.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
У Смілі контролеру водоканалу на роботі зламали руку

19 січня 2021, 17:21

2021 01 19 kontroler

Прикрий випадок стався 12 січня з працівницею КП «ВодГео» під час виконання своїх робочих обов’язків. Дівчина розносила квитанції на оплату по вул.Кармелюка.


Цікаво
Джулія Тофана. Легендарна отруйниця, яка допомогла сотням жінок назавжди позбутися своїх чоловіків

19 січня 2021, 18:30

2021 01 13 tofana

У 1791 році Вольфанг Амадей Моцарт перебував при смерті і був переконаний, що його отруїли. Він навіть здогадувався, якою саме речовиною.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке