Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У міській раді складають програму соціально-економічного розвитку Сміли та збираються співпрацювати з підприємцями

 

У малому залі Будинку рад відбулося засідання робочої групи щодо розробки проекту Програми соціально-економічного розвитку міста на 2021 рік. В роботі взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступник міського голови Богдан Дубовський та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.
Керівниками міста піднімалося питання щодо комунікації управління економічного розвитку з платниками податків. Нині у місті налічується близько 360 підприємств малого і середнього бізнесу та біля 3-х тисяч приватних підприємців.
Міський голова та секретар міської ради неодноразово наголошували, що влада міста має цікавитися та сприяти у вирішенні проблемних питань малого та середнього бізнесу, адже саме вони є вагомою частиною платників податків та тих, хто наповнює міський бюджет.
Сергій Ананко відмітив необхідність вивчення спеціалістами управління стратегії розвитку підприємств, аналізу стану ринку, пошуку заохочень реєстрації підприємців саме у нашому місті, сприяння у швидкому оформленні земельних ділянок, спрощення процедури розгляду поданих документів.
Секретар міської ради Юрій Студанс зазначив, що вже розпочата робота налагодження конструктивного діалогу з керівниками великих підприємств.
Найближчім часом планується проведення зустрічей з керівниками усіх підприємств, розташованих на території міста.
Основним завданням, яке поставили керівники міста перед спеціалістами управлінь та відділів виконавчого комітету є : «Влада має створити сприятливий підприємницький клімат у місті та консолідувати зусиль влади і керівників підприємств для відновлення економічного потенціалу міста».
Також, спеціалісти структурних підрозділів озвучили основні тези за своїми напрямками до Програми соціально-економічного розвитку міста на 2021 рік, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Можна буде взяти в оренду кабінет у готельному комплексі «Сміла»

26 січня 2021, 17:30

2021 01 22 kompleks

Депутати і міська влада знову думали, що роботи з комунальним підприємством готельний комплекс «Сміла».


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке