Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

На впорядкування містобудівних і земельних документів у Смілі хочуть виділити майже мільйон гривень

 

На виконкомі виступив начальник управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста Михайло Клименко, який пояснив, які великі суми потрібно виділити з міського бюджету для впорядкування документів.
50 тисяч гривень потрібно на завершення розробки генерального плану міста. Ще 50 тисяч потрібно виділити на експертизу цього плану та ще 50 тисяч на корегування комплексної схеми тимчасових споруд.
Потім в управлінні архітектури хочуть осучаснити документацію – створити програму містобудівного кадастру. І лише програмне забезпечення для цього коштуватиме 480 тисяч! Але обіцяють, що це буде дуже потужна програма, яка моніторитиме всі просторові дані по місту.
Також нова програма дасть змогу отримати в електронному вигляді все те, що є у паперовому. Та поєднати дані усіх служб, і, зокрема, Держкадастру. Адже зараз кожна структура працює окремо і немає загальної картини ситуації по місту.
Ще 350 тисяч гривень потрібно для розробки документів із формування земельних ділянок. На проведення інвентаризації земель у місті. Словом, всі ці архітектурно-земельні програми дуже складні, пов’язані між собою і необхідні для сучасної роботи.
Члени виконкому погодились, що таке потрібно нашому місту. Залишається знайти на це гроші. І попросили, щоб управління архітектури все купувало відкрито через систему Прозорро.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Черкаську ялинку назвали однією з найкращих в Україні

18 січня 2021, 17:30

 2021 01 18 yalunka

Новорічна ялинка з Черкас увійшла до трійки найкращих в нашій країні.


Цікаво
Юні сестри з Корсуня пишуть ікони

18 січня 2021, 18:30

2021 01 11 ikonu

Чи ви знали, що написання ікони завжди починається з молитви?


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке