Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Члени Смілянського Товариства сліпих вдячні за підтримку ГО «Коло друзів»

 

Смілянська первинна організація Товариства сліпих була заснована ще у 1992 році. Мета Товариства - реабілітація людей з інвалідністю по зору та інтеграція їх у здорове суспільство. Зараз у Смілянському Товаристві сліпих зареєстровано 132 людини - це інваліди 1 та 2 групи, мешканці Сміли та Смілянського району, Кам’янки та Городища.
22 роки поспіль Товариство очолює Наталія Михайлівна Ромащенко, яка знає кожного незрячого підопічного, опікується усіма, як власними дітьми. Вболіває, щоб проблеми незрячих людей вирішувались якнайкращим чином.
– На жаль, сьогодні в умовах карантину незрячі люди залишилися поза увагою держави і місцевої влади. Мізерної пенсії не вистачає на оплату комунальних послуг та їжу, - розповідає Наталія Михайлівна кореспондентові Сміла.ua. - Основною підтримкою для нашого Товариства були підприємці Сміли і району. Але в умовах карантину і нашим спонсорам-підприємцям нелегко. Вони не можуть нам допомагати, як раніше. Тож єдиною надією залишилися наші постійні партнери – ГО «Коло друзів».
Громадська організація «Коло друзів» - це благодійна спілка, яка опікуєтсья всіма категоріями людей з інвалідністю, зокрема, незрячими. Зараз у них на реабілітації перебуває 23 незрячі людини. Двоє з них – повністю незрячі.
- У ГО «Коло друзів» утримують підсобне господарство – корів, овець та свиней, щоб було чим годувати та утримувати реабілітантів, які постійно там і проживають. Ці люди забезпечені теплом, медикаментами, засобами гігієни та їжею, а також прекрасними тренажерними залами. Працівники «Кола друзів» завжди надають підтримку незрячим, нікому не було відмовлено у засобах реабілітації. Вони передають сліпим допомогу молочною продукцією та бульйонними концентратами, - із вдячністю говорить Наталія Ромащенко.
- Я щиро хочу подякувати колективові ГО «Коло друзів». Це благородні святі люди. Вони - це єдина соломинка, яка рятує нашу організацію – Товариство сліпих. Я бажаю всім їм міцного здоров’я, порозуміння, щоб держава надавала їм і нам більшу підтримку. А люди й оточуючі ставилися з більшим розумінням до справи, яку робить ця благодійна організація!!!
Також Наталія Михайлівна розповіла, що недавно у Смілі відновився пільговий проїзд для членів Товариства сліпих. Це сталося з приходом нового міського голови Сергія Ананка. Перевізники почали возити людей з інвалідністю без конфліктів. За що незрячі дуже вдячні перевізникам і міській владі та сподіваються і на подальше взаєморозуміння і підтримку.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Смілянські депутати знову будуть писати звернення до Верховної Ради України

17 січня 2021, 11:22

2021 01 16 zvernenya

На депутатській комісії проголосували за те, що смілянські депутати будуть писати листа до Верховної Ради України з проханням, щоб кошти на пільговий проїзд залізничним та автомобільним транспортом виділяли з державного бюджету, а не з міського.


Цікаво
Роман Юрія Горліса-Горського «Холодний Яр» перевидавався близько 30 разів

16 січня 2021, 16:30

2021 01 14 gorlis

14 січня виповнилося 123 роки з дня народження Юрія Горліса-Горського (Юрій Юрійович Городянин-Лісовський) - українського військового і громадського діяча, учасника Української революції 1917-1921 рр., письменника.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке