Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянські джури отримали грамоти від Черкаського обласного центру туризму і екскурсій

 

Днями у форматі zoom-конференції відбулася обласна онлайн - нарада відповідальних за організацію і проведення військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») у 2019-2020 н.р.
Серед обговорених питань були підведені підсумки проведення заходів у рамках гри «Джура», які проведені у 2019/2020 навчальному році.
Грамотами Черкаського обласного центру туризму і екскурсій нагороджено:
- рій «Залізні вовки» Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 за І місце у Всеукраїнському челенджі «Спогади Джура»;
- рій «Відважні соколи» (старша група) НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора» за ІІІ місце у обласній онлайн - грі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);
- рій «Боривітер» (старша група) НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» – за участь в обласній онлайн - грі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Хорошу підготовку також показав рій «Боривітер» (школа №15) в обласному онлайн – фестивалі ватр-представлень роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2020.
Була відзначена і Курінна Лариса Володимирівна, педагог – організатор Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, яка стала учасником Всеукраїнського семінару-тренінгу тренерів Школи виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який тривав із 13 по 15 листопада 2020 року на базі дитячого козацького табору «Дахнівська Січ».
Варто повідомити, що рій «Козацька зміна» (молодша вікова група) Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 взяв участь у проведенні обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2020.
Позитивно що, рій «Залізні вовки» Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 був учасником обласного фестивалю ватр-представлень роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019 році, а в 2020 році курінь імені Євгенія Войцехівського (гімназія імені В.Т. Сенатора) та курінь «Нащадки козаків» імені Тимоша Хмельницького (школа №6) зареєстровані у Головному штабі гри «Сокіл» («Джура»).
Сподіваємось, що військово-патріотичній дитячо-юнацькій грі «Сокіл» («Джура») 2020-2021 н.р. бути і майбутні нагороди чекають на своїх героїв, - повідомляє методист МК Надія Щербина.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Можна буде взяти в оренду кабінет у готельному комплексі «Сміла»

26 січня 2021, 17:30

2021 01 22 kompleks

Депутати і міська влада знову думали, що роботи з комунальним підприємством готельний комплекс «Сміла».


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке