Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі на вул.Соборній,4 планують побудувати автозаправку – триває громадське обговорення проєкту

 

Фізична особа-підприємець - КАЛАШНИК НАДІЯ МИКОЛАЇВНА - інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.
Підприємиця планує влаштувати автозаправний пункту за адресою: м. Сміла вул. Соборна, 4, який включає в себе: наземні резервуари для зберігання дизельного палива, бензину та стаціонарний надземний модуль для зберігання та роздачі зрідженого вуглеводневого газу пропан-бутану.
Технічна альтернатива: автозаправний пункт включає в себе один наземний резервуар для зберігання дизельного палива та два наземних резервуари для зберігання бензину марок А-95 та А-92, обʼємом 10 м3 кожний, три паливо-роздавальних колонки (ПРК) на кожен вид палива, продуктивністю - 50 л/хв та АГЗП – стаціонарний надземний модуль для зберігання та роздачі зрідженого вуглеводневого газу пропан-бутану обʼємом 9,96 м3 і ПРК з двома роздавальними кранами, продуктивність 60 л/хв.
Технічна альтернатива 2: встановлення підземних резервуарів для зберігання палива. Однак встановлення підземного резервуару тягне за собою значно більші фінансові затрати та супроводжується значним об’ємом земляних робіт – копання котлованів, перенос існуючих та прокладення нових підземних комунікацій і т.п. Тому технічна альтернатива 1 є більш прийнятною і більш раціональною. 3. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи. Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 1. Розміщення автомобільного заправного пункту на земельній ділянці площею 0,7541 га, за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 4, що використовується відповідно до договору оренди землі. Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 2. Оскільки ФОП Калашник Н.М. використовує земельну ділянку, яка перебуває у користуванні згідно з договором оренди та має виїзд на вул. Соборну у м. Сміла, що сприяє здійсненню планованої діяльності, - територіальна альтернатива 2 не розглядалась.
Соціально-економічний вплив від цієї підприємницької діяльності носить позитивний характер, бо планується збільшення надходжень у місцевий бюджет, створення робочих місць для населення, надання послуг по заправці автомобілів якісним паливом.

А от щодо впливу на екологію, то інформація така: екологічні та інші обмеження планованої діяльності встановлюються відповідно до вимог чинного законодавства - викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не повинні перевищувати гранично допустимі концентрації та здійснюватись на підставі дозволу на викиди; відходи, що утворюються в процесі виробничої діяльності, повинні тимчасово зберігатись та передаватись іншим організаціям, згідно попередньо укладених договорів, з дотриманням вимог законодавства про відходи; дотримання правил експлуатації дощової каналізації; акустичне забруднення не повинно перевищувати гранично-допустимі рівні шуму; здійснювати експлуатацію об’єкта згідно з чинними нормативними санітарно-гігієнічними нормами та правилами пожежної безпеки з метою попередження шкідливого впливу на навколишнє середовище.
Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами: щодо технічної альтернативи 1 Стаціонарний автомобільний заправний пункт встановлюється на монолітній залізобетонній плиті. Надземний резервуар захищений від нагрівання сонячними променями (фарбування резервуарів у білий або сріблистий колір). Технічне рішення по водопостачанню та водовідведенню при встановленні автозаправного пункту не передбачені. щодо технічної альтернативи 2 Не розглядається, так як інженерна підготовка потребує копання котлованів для встановлення підземних ємностей для зберігання пального, що тягне за собою фінансові затрати та значним об’ємом земляних робіт. щодо територіальної альтернативи 1 Ділянка для розміщення автомобільного заправного пункту знаходиться на умовах оренди, згідно діючого законодавства України щодо територіальної альтернативи 2 Не розглядається.
Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля: Можливі впливи планової діяльності: щодо технічної альтернативи 1 Клімат і мікроклімат: вплив кліматичних умов, несприятливих для розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, не прогнозується, надходження в атмосферне повітря парникових газів не передбачається. Повітряне середовище: джерелами утворення забруднюючих речовин будуть: дихальний клапан резервуарів з паливом, паливо-роздавальне обладнання, транспорт. Викиди забруднюючих речовин: пропан, бутан, сірководень, вуглеводні граничні та ароматичні – у межах граничнодопустимих концентрацій. Геологічне середовище: вплив планової діяльності на геологічне середовище відсутній. Ґрунти: потенційний вплив планової діяльності на ґрунти не передбачається, так як установка розміщується на твердому покритті, порушення ґрунтового покриву не передбачено. Водне середовище: безпосереднього впливу на водні об’єкти немає. Для забезпечення питних і санітарно-гігієнічних потреб використовується привозна вода. Утворення відходів – в результаті діяльності може утворюватись незначна кількість побутових відходів та нафтошламові відходи зачистки резервуарів ПММ, які будуть передані спеціалізованим підприємствам. Рослинний і тваринний світ, заповідні об’єкти та об’єкти природно-заповідного фонду: обʼєкти природно-заповідного фонду, шляхи міграції тварин та птахів відсутні. Вплив на рослинний та тваринний світ відсутній. Навколишнє соціальне середовище – вплив на соціальне середовище має позитивний аспект за рахунок поповнення місцевого бюджету, зайнятості місцевого населення. Навколишнє техногенне середовище – вплив не передбачається, оскільки в районі проведення робіт об’єкти техногенного середовища, пам’ятки історії та монументального мистецтва відсутні. Шум – на межі санітарно-захисної зони забезпечуються нормативні значення шуму, що не перевищують допустимих рівнів. щодо технічної альтернативи 2 не розглядається, так як є недоцільною. щодо територіальної альтернативи 1 Ділянка для розміщення автомобільного заправного пункту знаходиться в користуванні, згідно з договором оренди. щодо територіальної альтернативи 2 Не розглядається.
Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному вебсайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.
Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до: Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації Поштова адреса: 18008, м. Черкаси, вул. Вернигори, 17 тел/fax.: (0472)63-36-55; e-mail: 38715482@mail.gov.ua Контактна особа – начальник Управління - Звягінцева Олена Миколаївна.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Українці стали брати більше кредитів

23 січня 2021, 14:05

2021 01 11 Kredut

У 3-му кварталі 2020 року українці брали більше кредитів, ніж до карантину.


Цікаво
Папуга, який удає кущ, став птахом року

23 січня 2021, 15:30

2021 01 20 ptax

Папуга какапо - перший птах, який двічі отримав звання "Птах року"


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке