Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Про роботу журналістом

 

Роботу журналістом можна назвати однією з найбільш захопливих і складних. Спеціаліст має не лише аналізувати велику кількість інформації, але й систематизувати її, показувати кілька точок зору щодо тієї чи іншої ситуації, вміти неупереджено все подати. Тут знадобиться широкий набір навичок, щоб зробити все правильно.
Зазвичай журналісти заздалегідь готуються до інтерв’ю і опитують, генерують ідеї для сюжетів, вибудовують все в логічний ланцюжок, підбирають відеоряд, записують закадровий голос і нерідко навіть займаються монтажем програм. Якщо говорити про радіо, то тут в першу чергу треба постійно генерувати ідеї у прямому ефірі і знаходити спільну мову з будь-яким гостем. Цілком природньо, що оплата праці тут вище середнього, і серйозно збільшується з кожним додатковим обов'язком або рівнем каналу.


Вимоги до фахівця

 

Для багатьох подібна робота — мрія, і тут дуже важливо постаратися відповідати хоча б мінімальним вимогам, щоб на вас звернули увагу. Необхідні вища спеціальна освіта, грамотна письмова та усна мови. Приймають сюди і претендентів з філологічною освітою. Також потрібно вміти брати інтерв'ю і мати хоча б кілька серйозних публікацій в ЗМІ різного масштабу.
Вагомим плюсом для претендентів на пост у великих телекомпаніях — хоча б мінімальний стаж на регіональному ТБ. Нерідко потрібне і знання іноземних мов, якщо в обов'язки входять відрядження, сюжети або програми, в яких важливо задіяти громадян інших країн. Крім цих навичок, потрібно також правильно оформити резюме, щоб подати свою кандидатуру в найбільш вигідному світлі.
Для цього необхідно завантажити приклади і ретельно заповнити всі поля. Варто віддати перевагу авторитетним ресурсам, де можна викласти свої дані, просто заповнивши запропоновану сайтом анкету. Наприклад, зараз є можливість розмістити резюме журналіста на jobs.ua.

 

2020 11 21 zyrnal1


Кращий помічник у працевлаштуванні

 

Наразі Джобс.юа — це один із найбільших подібних порталів, який відвідують тисячі шукачів та роботодавців. Тут ви можете не лише самостійно зайнятися пошуком найліпшого місця роботи, але і запропонувати свою кандидатуру в пасивному режимі. Потрібно лише створити профіль і відповісти на питання. Застосовується загальна форма анкети, щоб кожен фахівець мав шанс на працевлаштування, а нюанси вже обговорюються при особистій зустрічі і співбесіді.
Після активації резюме на сайті його розташують у відповідній категорії. Великий плюс у тому, що робиться це абсолютно безкоштовно. Понад це, всі нові претенденти, якщо вони відповідають заданим роботодавцем фільтрам, потрапляють в розсилку від сайту, а це збільшує шанси бути поміченим.

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Українці стали брати більше кредитів

23 січня 2021, 14:05

2021 01 11 Kredut

У 3-му кварталі 2020 року українці брали більше кредитів, ніж до карантину.


Цікаво
Папуга, який удає кущ, став птахом року

23 січня 2021, 15:30

2021 01 20 ptax

Папуга какапо - перший птах, який двічі отримав звання "Птах року"


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке