- Деталі
-
21 листопада 2020, 10:23

Листопад відзначився своєю неординарністю: з початку балував жовтневим теплом, а потім швидко та непомітно занурив нас у грудень.
Як наголошує головний синоптик області Віталій Постригань, вже четверту добу на Черкащині спостерігається зимовий режим погоди, середньодобова температура повітря 1-2º морозу. Винуватцем таких погодних стрибків є блокуючий антициклон зі сходу, який спровокував надходження холоду.
За прогнозом, у вихідні утримається холодна як для цього часу погода, з комплексом ожеледних явищ. Оскільки минулої ночі до нашого регіону надійшов атмосферний фронт із заходу, який зумовив опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Тож у нічні та ранкові години створюватимуться умови для утворення ожеледі та ожеледиці на дорогах, місцями можливий туман. Тому водіям і пішоходам варто бути особливо уважними та обережними. Температура вночі 2-4º морозу, вдень 3-5º тепла. Такі несприятливі погодні умови очікуються лише у суботу.

Уже в неділю атмосфера стабілізується, погода налагодиться завдяки старанням західного антициклону. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 0-5º тепла. Місцями на дорогах утримається ожеледиця.
У понеділок, 23 листопада, погода суттєво не зміниться.
«Холодна погода, як завжди, заскочила нас зненацька, а різкий перехід від тепла до холоду спонукає наш організм запасатися енергією, щоб у всеозброєнні зустріти зимову пору. Тому не забувайте про вітаміни: хурма, яблука, імбир та квашена капуста – все це зміцнює наш імунітет», – підсумовує Віталій Постригань.