Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Заступниця голови Черкаської ОДА відвідала чотири смілянські інтернати

 

З робочим візитом відвідала Смілу заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова. Вона оглянула чотири заклади для дітей та дорослих, які потребують фізичного догляду та психологічної допомоги, а також людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, інформує пресслужба Черкаської ОДА.
Заступниця очільника області відвідала Смілянський дитячий будинок-інтернат, де постійно проживають діти з інвалідністю 4-18 років та дорослі з інвалідністю до 35 років. Нині тут 186 дітей та дорослих.
У Смілянсьому психоневрологічному інтернаті, де можуть перебувати люди з психічними розладами від 18 років, наразі проживає 185 людей.
Сім’ї з дітьми і одинокі громадяни, які перебувають в складних життєвих обставинах, проживають і отримують допомогу в обласному центрі соціально-психологічної допомоги. Тут можуть проживати одночасно 22 людини.

 

2020 11 19 zast1


Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування забезпечує тимчасовим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тут можуть проживати одночасно також 22 дитини, віком від 15 до 23 років.
Мешканців закладів забезпечують житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м’яким і твердим інвентарем та столовим посудом, харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, стаціонарним лікуванням, ліками.
Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова ознайомилася з роботою фахівців усіх чотирьох закладів.
«Найперше хочу висловити вдячність працівникам. Це нелегка праця, адже потребує фізичної та психологічної витримки. Ми прагнемо якісних соціальних послуг для усіх категорій осіб, які цього потребують. Зараз працюємо над створенням Університетів ІІІ віку, аби люди похилого віку та особи із інвалідністю всебічно розвивалися. А також відділень підтриманого проживання на базі інтернатних закладів області», – сказала Лариса Кошова.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Українці стали брати більше кредитів

23 січня 2021, 14:05

2021 01 11 Kredut

У 3-му кварталі 2020 року українці брали більше кредитів, ніж до карантину.


Цікаво
Папуга, який удає кущ, став птахом року

23 січня 2021, 15:30

2021 01 20 ptax

Папуга какапо - перший птах, який двічі отримав звання "Птах року"


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке