- Деталі
-
17 листопада 2020, 10:27

У Смілянському лісгоспі відбулася профспілкова звітно-виборча конференція
Як повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства,
конференція пройшла з мінімальною кількістю учасників та суворим дотриманням усіх карантинних вимог.
Голова первинної профспілкової організації Надія Ковальська проінформувала присутніх про те, що протягом 5 років звітного періоду умови колективного договору виконувалися в повному обсязі. Взаємних протиріч роботодавця і профспілки по виконанню колективного договору не було. Адміністрацією підприємства створювались належні умови працівникам для виконання виробничих завдань, було проведено значну роботу щодо покращення умов та безпеки праці, посилення соціального захисту працівників.

Директор Смілянського лісгоспу Юрій Сегеда наголосив, що робота профспілкового комітету підприємства спрямована, перш за все, на посилення соціального захисту працюючих. Профспілка діє успішно і продуктивно, будь-які питання вирішуються оперативно та в поточному порядку.
Згідно порядку денного присутні також заслухали звіт голови ревізійної комісії Наталії Кривошеї, котра зазначила, що комісія вважає роботу профкому за звітний період задовільною.
Одним з питань конференції було обрання голови профспілки лісгоспу. У зв’язку з виходом Надії Ковальської на заслужений відпочинок, колектив обрав нового профспілкового лідера – секретаря керівника Анну Лобачову.