Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Головами ОТГСмілянщини стали представники трьох політичних сил

 

На виборах місцевої влади у 4 ОТГСмілянщини на посади очільників обʼєднаних територіальних громад перемогли представники «ЧЕРКАЩАН», «Нашого краю», «Слуги народу» та самовисуванка.
Зокрема, у Балаклеївській обʼєднаній територіальній громаді посаду голови ОТГ виборола самовисуванка Олена Благовісна. Донедавна Олена Миколаївна працювала секретарем сільської ради у Балаклеї.
У Тернівській ОТГ головою став Юрій Іванович Кривда, який представляє Всеукраїнське обʼєднання «ЧЕРКАЩАНИ».
Переобрався на другий термін Володимир Іванович Ховайба, чиннний голова Ротмістрівської ОТГ. Він йшов на вибори від «Нашого краю».
А Березняківську ОТГ очолив чинний сільський голова Сунок – Володимир Петрович Дорошенко. Він представляє «Слугу народа».
Наразі у всій 4 ОТГ триває призначення старост у населених пунктах, які входять до цих обʼєднаних територіальних громад.
Списки новобраних депутатів обʼєднаних територіальних громад дивіться нижче.

 

Балаклеївська ОТГ

Округ Село Депутат Партійність Голоси
Округ №1 с.Мале Старосілля, с.Теклине Грозний Валерій Вікторович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 179
Скнар Олександр Петрович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 89
Бебік Юрій Миколайович Самовисування 57
Округ №2 с.Балаклея Хоменко Олександр Володимирович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 150
Івлєв Денис Валерійович 93
Дячук Інна Леонідівна 56
Лісовцев Євгеній Вікторович Самовисування 48
Округ №3 с.Балаклея Островський Олексій Олександрович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 88
Кисилічин Олександр Вікторович (при умові, що Благовісна виходить із списку) 66
Дмитренко Галина Михайлівна "НАШ КРАЙ" 83
Бардіна Альона Анатоліївна "Батьківщина" 82
Округ №4 с.Костянтинівка Водяний Сергій Михайлович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 50
Чмут Тетяна Іванівна Самовисування 72
Округ №5 с.Костянтинівка Громовий Андрій Анатолійович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 61
Остроушко Костянтин Васильович 61
Осадчий Ігор Петрович Самовисування 44
Округ №6 с.Будки Ткаченко Олександр Анатолійович "СЛУГА НАРОДУ 72
Биченко Володимир Борисович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 39
Сириця Світлана Миколаївна Самовисування 34
Округ №7 с.Плоске Скубенко Тетяна Миколаївна “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 64
Ткаченко Людмила Володимирівна "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН! 83
Темченко Наталія Олексіївна "СЛУГА НАРОДУ” 79

Ротмістрівська ОТГ

Округ №1 с.Ротмістрівка Патинок Тетяна Михайлівна Самовисування 171
Здоровко Володимир Васильович "Батьківщина" 92
Ружин Тарас Вікторович Самовисування 65
Округ №2 с.Ротмістрівка Ружин Віктор Миколайович Самовисування 58
Кохась Сергій Анатолійович Самовисування 34
Округ №3 с.Носачів, с.Ленське Гайдаш Володимир Ігнатійович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 70
Косенко Валерій Васильович "НАШ КРАЙ" 56
Тихенко Анатолій Іванович Самовисування 43
Лизогуб Валентина Михайлівна “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 30
Нечипоренко Ольга Петрівна “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 30
Округ № 4 с.Макіївка Пасішник Сергій Федорович Самовисування 105
Стеблина Людмила Василівна

“ВО ЧЕРКАЩАНИ”

104
Колодяжний Олег Миколайович Самовисування 89
Округ №5 с.Ташлик Самура Ліна Іванівна

“ВО ЧЕРКАЩАНИ”

127
Чорнобривець Віталій Миколайович Самовисування 65
Тимарський Анатолій Іванович Самовисування 62
Личак Світлана Валеріївна “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 59
Округ №6

с.Санжариха

с.Ковалиха

Ружин Вячеслав Дементійович Самовисування 133
Сліпенко Віктор Маркович Самовисування 131
Округ № 7

с.Самгородок

с.Мельниківка

с.Куцівка

Сокуренко Микола Іванович "НАШ КРАЙ" 93
Перебейніс Наталія Миколаївна “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 79
Таран Сергій Миколайович Самовисування 75
Щербатюк Віталій Іванович Самовисування 73

Березняківська ОТГ

Округ №1 с. Березняки Саюн Сергій Григорович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 67
Тихенко Наталія Анатоліївна "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!" 94
Литвин Тетяна Дмитрівна Самовисування 53
Тарануха Андрій Миколайович "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!" 51
Округ №2 с. Березняки Павлушин Юрій Володимирович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 102
Менделуц-Кубишко Оксана Василівна "Батьківщина" 106
Пухна Вікторія Олександрівна Самовисування 102
Петренко Віта Сергіївна "Батьківщина" 50
Округ№3 с.Велика Яблунівка Лисенко Галина Іванівна Самовисування 62
Кострицький Дмитро Миколайович "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!" 47
Бердник Валерій Григорович "СЛУГА НАРОДУ" 35
Огурна Тетяна Миколаївна "СЛУГА НАРОДУ" 35
Округ №4 с.Велика Яблунівка Кострицька Юлія Вячеславівна "СЛУГА НАРОДУ" 75
Марунич Сергій Михайлович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 70
Куценко Тарас Миколайович Самовисування 61
Маруніч Віталій Іванович Самовисування 50
Округ №5 с.Сунки Воронін Володимир Миколайович "СЛУГА НАРОДУ" 98
Карпенко Олександр Володимирович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 54
Округ №6 с.Сунки Галич Сергій Миколайович "СЛУГА НАРОДУ" 71
Гумененко Алла Миколаївна Самовисування 57
Округ №7

с.Плескачівка

с.Шевченка

Козленко Наталія Володимирівна “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 88
Маляренко Олександр Вікторович "СЛУГА НАРОДУ" 85
Брик Олександр Васильович Самовисування 59

Тернівська ОТГ

Голова ОТГ – Кривда Юрій Іванович («ВО ЧЕРКАЩАНИ»)
Округ №1 с-ще Холоднянське Васюра Віктор Григорович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 71
Рудас Людмила Андріївна Самовисування 74
Вовк Жанна Іванівна "СЛУГА НАРОДУ 38
Липко Віктор Іванович "СЛУГА НАРОДУ" 31
Округ №2 с.Миколаївка Веретільний Ігор Володимирович

“ВО ЧЕРКАЩАНИ”

71
Каптенко Олена Василівна "СЛУГА НАРОДУ" 53
Округ№3 с.Мала Смілянка Холоденко Анатолій Іванович "СЛУГА НАРОДУ" 87
Билина Руслан Миколайович "Батьківщина" 50
Округ №4 с.Тернівка Вовк Олеся Сергіївна "СЛУГА НАРОДУ" 96
Поліщук Тетяна Анатоліївна Самовисування 35
Топко Вадим Володимирович "НАШ КРАЙ" 33
Шулежко Анатолій Васильович Самовисування 31
Округ №5 с.Попівка Тимчук Ігор Петрович “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 51
Петренко Іван Васильович "НАШ КРАЙ" 44
Балакер Петро Леонідович "КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!" 42
Одородько Володимир Іванович "СЛУГА НАРОДУ" 40
Округ№6 с. Сердюківка Бялківський Василь Дорофійович Самовисування 102
Сватко Вікторія Іванівна "СЛУГА НАРОДУ" 37
Округ №7 с.Пастирське, с-ще Богунове Дахно Світлана Василівна Самовисування 86
Куликова Олена Дмитрівна “ВО ЧЕРКАЩАНИ” 50
Зінов’єва Юлія Анатоліївна "СЛУГА НАРОДУ" 39
Корженко Олександр Сергійович Самовисування 37
scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Кілька вулиць Сміли хочуть відремонтувати за рахунок обласного бюджету

27 січня 2021, 17:30

На бюджетній комісії міський голова Сергій Ананко повідомив, що Черкаська обласа державна адміністрація виділить 4 млн грн для ремонту комунальних доріг, які проходять через Смілу.


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке