Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянські підприємці їздили на мітинг в Черкаси і готуються до нових акцій протесту

 

Смілянських підприємців, як і представників малого і середнього бізнесу по всій Україні, обурює введення вибіркового карантину, нова ініціатива від влади щодо карантину вихідного дня, а також введення касових апаратів і РРО та непомірних штрафів з нового 2021 року.
Тому смілянські підприємці вчора зібралися разом із черкаськими та кам’янськими і організували мітинг під стінами Черкаської облдержадміністрації.
- Ми проти вибіркового карантину, коли працюють великі супермаркети, а дрібним крамничкам робота заборонена. Також ми не вважаємо несправедливим введення карантину вихідного дня, який планує запровадити влада. Субота і неділя – це дні, які можуть прогодувати підприємця на весь тиждень. Зараз і так скрутно із заробітками. Люди пороз’їжджалися, у них низька купівельна спроможність. Надія тільки на вихідні дні, коли покупці можуть завітати у наші магазини, виїхати на базар. Тож позбавляти наші сім’ї заробітку у вихідний день – це неприпустимо! – говорить одна з найактивніших підприємців Сміли Тетяна Івченко.
Як приклад, підприємці приводять проведення карантину в Європі. Там у неділю зачинено все, окрім заправок. Ніхто не працює. Недільний день абсолютно присвячується сім’ї і відпочинку. Принцип єдиний для всіх – не працюють усі. А не так, як в Україні. Гіпермаркети відчинені, а маленьким магазинам заборонено приймати відвідувачів. Тому наші підприємці відстоюють справедливий підхід до всіх представників бізнесу.
Також підприємці проти введення касових апаратів. Їм не так страшні ті касові апарати, як наслідки після їх введення, особливо непідйомні штрафи.
Після мітингу сміляни зустрілися з головою ОДА Сергієм Сергійчуком, поспілкувались, передали йому свої вимоги і письмові звернення. Він пообіцяв доповісти ситуацію вищому керівництву у Києві.
Проте підприємці не заспокоїлись. На 19-20 листопада готуються великі масштабні акції та мітинги у Києві. Сміляни пильно стежать за ситуацією в країні і також підтримають всеукраїнські протести. Люди будуть відстоювати своє право на роботу і ведення бізнесу у власній державі.

 

 

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Можна буде взяти в оренду кабінет у готельному комплексі «Сміла»

26 січня 2021, 17:30

2021 01 22 kompleks

Депутати і міська влада знову думали, що роботи з комунальним підприємством готельний комплекс «Сміла».


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке