Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У Березняківській школі працює гурток «Юний дослідник»

 

Другий рік поспіль у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Березняки Березняківської сільської ради працює гурток «Юний дослідник» («Основи науково-дослідницької діяльності») Центру дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради. Керує гуртком заступник директора школи з навчально-виховної роботи Ірина Хроменко.
Вихованці гуртка не лише освоюють теоретичні основи науково-дослідницької діяльності, а й вчаться практично використовувати знання, проводячи власні невеликі наукові дослідження.
Минулого навчального року чотири роботи членів гуртка були представлені на Обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Юні науковці – Альвіна Потапова, Дар’я Дідківська, Єлизавета Горобченко, Дарина Пехітова – успішно захистили свої дослідження на секціях: «історичне краєзнавство», «агрономія», «педагогіка».
У 2020-2021н.р. гурток «Юний дослідник» працює за програмою «Педагогіка». Отже, більшість практичних дослідницьких робіт проводиться саме у цій галузі. Гуртківці знайомляться з ідеями видатних педагогів, суголосними концепції Нової української школи, та досліджують можливості їх реалізації у своєму освітньому закладі. Також юні науковці залучені до участі у дослідно-експериментальній роботі закладу освіти – Всеукраїнському експерименті «Організаційно-педагогічні умови формування в учнів м’яких навичок шляхом соціально-емоційного та етичного навчання».
На кінець навчального року гуртківці разом зі своїм керівником планують випустити збірку наукових статей з педагогіки та складуть практичні поради щодо удосконалення освітніх процесів у своїй школі. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
У Смілі виявлено 6 випадків раку шийки матки

25 січня 2021, 09:34

2021 01 22 rak

Завершився тиждень обізнаності про рак шийки матки (РШМ).


Цікаво
У Мюнхені працює Український Вільний Університет, заснований 100 років тому

24 січня 2021, 15:25

2021 01 21 yniver

Сто років тому, 17 січня 1921 року у Відні було засновано Український Вільний Університет.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке