Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Учителі предмета «Захист України» провели семінар на свіжому повітрі

 

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією у місті, семінар – практикум учителів предмета «Захист України» відбувся у зеленому класі міського парку культури.
Були розглянуті питання щодо оновлення змісту предмета «Захист України» та покращення рівня матеріально-технічного обладнання.
Учитель предмета «Захист Вітчизни» із школи №7 використовуючи зняті відеофільми, ознайомив присутніх з методами підготовки старшокласників з прикладної фізичної підготовки, дій солдата у бою, подолання смуги перешкод та методики проведення занять зі стрільби із пневматичної гвинтівки по рухомій мішені в оновленому тиру.
Безсікерних С.В. поділилася презентацією про досвід роботи з дистанційного навчання як засобу сучасної освітньої технології у викладанні предмета «Захист України» та надала електронні посилання «На допомогу вчителю щодо роботи з учнями під час карантину».
Вчителі обговорили питання щодо організації та проведення міського етапу військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» (Джура») та обласного онлайн – фестивалю ватр-представлень роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Жвава дискусія відбулася при обговоренні громадського проекту «Оснащення центру національно-патріотичного виховання «Козацька Січ» Будинку дитячої та юнацької творчості матеріально-технічним обладнанням, з метою покращення рівня військово-патріотичного виховання, практичної підготовки учнівської молоді до захисту України, підготовки роїв до участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), навчально-польових зборах, Спартакіаді допризовної молоді, грі-випробуванні «Котигорошко», Всеукраїнському фізкультурно-спортивному фестивалі «Козацький гарт».
У роботі семінару - практикуму взяла участь завідувач Центру національно-патріотичного виховання «Козацька Січ» БДЮТ Семеновська Н.О., яка наголосила, що наявність матеріально-технічного оснащення Центру сприятиме підвищенню рівня знань та практичних навичок учнів з предмета «Захист України» і гуртків військово-патріотичного спрямування.
Отримані знання вчителі застосують у подальшій роботі, - інформують в управлінні освіти Смілянської міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Сміляни скаржаться, що у деяких районах міста відсутнє цілодобове водопостачання. Відео

21 січня 2021, 17:28

2021 01 21 vod

До депутатської комісії з питань місцевого самоврядування звернувся місцевий активіст Ілля Слободяник із скаргою про те, що у будинках по вул.Рєпіна вночі немає водопостачання.


Цікаво
В Індії собака "благословляє" вірян перед храмом

21 січня 2021, 18:25

2021 01 20 pes

За словами місцевих, собака майже щодня приходить до храму.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке