Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

«Здоровий глузд і порядність ніхто не скасовував», — Голуб ініціюватиме підписання Меморандуму про чесні вибори в Городищенську ОТГ

2020 09 29 golub

 

19 вересня через конфлікт, що стався між двома фермерськими господарствами за збір кукурудзи, село Калинівка прославилося на всю Черкащину. Як з’ясувалося згодом, сторонами у протистоянні стали ТОВ «Черкаси Дніпро-Агро» та ФГ «Наумець», яке заявило про свої права на урожай кукурудзи, що була засіяна на понад 100 га землі.

Адвокат «Черкаси Дніпро-Агро» Михайло Яковишин відзначив, що це поле в оренді ТОВ «Черкаси Дніпро-Агро» знаходиться з 2008 року, з 2018 року відбулося перепідписання договору з пайовиками, в якому були зафіксовані покращення пайових умов. Протягом цього періоду саме «Черкаси Дніпро-Агро» сплачувало пайовикам кошти згідно угоди з ними. Тож і урожай вони збирали, за його словами, цілком законно.

Засновник підприємства ТОВ «Черкаси Дніпро-Агро» Павло Голуб сьогодні заявив, що вважає дії конкурентів ні чим більше, як провокаціє і пов’язує це з намірами власника ФГ «Наумець» балотуватися до Городищенської ОТГ.

— Сьогодні отримав інформацію про те, що ТВК зареєструвала Наумця кандидатом у депутати від політичної партії «Самопоміч». Я розумію, провокація з їхнього боку, що сталася 19 вересня, – це був неофіційний старт передвибочої кампанії. По-перше, для них було можливістю заявити про себе, а, по-друге, спробою «збити» рейтинг місцевого осередку «Європейської Солідарності», який я представляю. Хочу сказати, що вибори, зазвичай, річ брудна, але здоровий глузд і порядність ніхто не скасовував. Якщо пан Наумець гадає, що зброєю та перешкоджанням збору урожаю, він покращив свої рейтингові позиції, він помиляється, — коменту пан Голуб.

Павло Голуб ініціюватиме підписання Меморандуму про чесні вибори між всіма політичними партіями, що зареєстровані до Городищенської ОТГ:

⁃ Чесна конкуренція — це, перш за все, повага до виборця. Тож, якщо учасники виборчого процесу не тільки декларують, а й сповідують цінності чесних та прозорих виборів, запрошую до співпраці!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

Чому я йду в депутати? 

 

Світлана ЦЬОМА

 

Про цілі, які ставлю перед собою, як кандидат у депутати 

Юрій БУГАЙОВ

 

Про те, що набридло бути спостерігачем руйнації Сміли 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Надалі знову повіє теплом

21 жовтня 2020, 08:25

2020 10 21 pogoda

Все вказує на кульмінацію похолодання, а надалі знову повіє теплом.


Цікаво
З якими гаслами українські історичні постаті йшли б на вибори 2020: кумедна добірка

20 жовтня 2020, 18:25

2020 10 20 gasla

Місцеві вибори в Україні 2020 вже на носі, а по телебаченню і в інтернеті ми бачимо все більше і більше гасел від кандидатів та агітаційних роликів. Історичний блогер Іван Гоменюк вирішив пофантазувати на цю тему.


Афіша
Цього тижня у Смілі відбудеться кілька змагань з футболу

13 жовтня 2020, 09:21

2020 10 12 fytboll

14 жовтня о 15.00 відбудеться 11 тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд І ліги на стадіоні "Авангард".