Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі урочисто відзначили кращих «Героїв спортивного року» - 2019

2020 09 22 sport

 

Днями у міському будинку культури провели урочисту церемонію нагородження «Герої спортивного року», яка є визнанням кращих із кращих спортсменів, тренерів, вчителів, колективів фізкультури, функціонерів спортивної галузі, які творять та примножують славу смілянського спорту.
Свято було проведене з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.
Приємно, що із року в рік Літопис спортивного життя нашого міста поповнюється все новими іменами. Спорт у Смілі має свою чудову, унікальну історію та цілу плеяду спортсменів і тренерів, які прославляли і прославляють наше місто на спортивних аренах різного рівня, зокрема, й міжнародному.
Було відзначено найкращих героїв у 15 різних номінаціях за підсумками 2019 спортивного року.

У першій номінації - «Кращий спортсмен року» (з неолімпійських видів спорту) - переможцями стали два спортсмени:
КОЛЄСНІКОВ НІКІТА, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який здобув два І місця у Чемпіонаті світу та України з таеквон-до І.Т.Ф. (тренер Євген Грицай).

А також ЛАВРЕНКО НАЗАР, вихованець спортивного клубу «Прайд», який здобув два І місця у кубку світу з хортингу, три І місця в чемпіонаті Європи та України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).

Друге місце посів – ПАНАСЕНКО КОСТЯНТИН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», який виборов три І, ІІ та ІІІ місця у Кубку та Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко).
На третьому місці МОЗУЛЬ ІГОР, вихованець спортивного клубу «Прайд», який посів І та ІІІ місця у чемпіонаті світу з хортингу та два І місця в чемпіонаті (тренер Анатолій Левченко).

У номінації – «Краща спортсменка року (з неолімпійських видів спорту)» - І місце здобула СИДОРЕНКО ДАР’Я, вихованка спортивного клубу «Прайд», яка посіла два І місця у кубку світу з хортингу, І місце у чемпіонаті України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).
Друге місце у цій номінації посіли дві спортсменки:
КРАВЧУК ВАЛЕРІЯ, вихованка спортивного клубу «Прайд», яка виборола два І місця у кубку світу, І місце у чемпіонаті України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).

А також ТРОМАН АНАСТАСІЯ, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», яка здобула три ІІ місця у Кубку світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко).

Третє місце у цій номінації посіли дві спортсменки -
вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості, які здобули І, II та III місця у Чемпіонаті світу ICF та I місце у Відкритому Чемпіонаті України з драгонботу - веслування на човнах «Дракон»:
КАРПЕНКО АНАСТАСІЯ та БЛОХІНА АНАСТАСІЯ (тренер Юрій Кириленко).

Наступна номінація «Кращий спортсмен року» (з олімпійських видів спорту).
Переможцем у цій номінації став БОРУЦ РОСТИСЛАВ, вихованець спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, який виборов ІІІ місце у Відкритому найбільшому турнірі в Європі з боротьби вільної та три ІІ місця у турнірах з боротьби вільної обласного рівня (тренер Марина Панчоха).

Друге місце у цій номінації посіли два спортсмени -
вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, які здобули ІІ місце у Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків:
ШУЛЯЧЕНКО АНТОН та СИЛКА ВЛАДИСЛАВ
(тренер Юрій Кириленко).

На третьому місці два спортсмени:
ГУБАНОВ ДМИТРО, вихованець спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, який виборов ІІІ місце у Чемпіонаті України з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха).

А також ГРЯЗНОВ БОГДАН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який посів ІІІ місце у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное (тренер-викладач Тетяна Пристайлова).

Наступна номінація – «Краща спортсменка року (з олімпійських видів спорту)».
Переможцем у цій номінації стала вихованка спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості ДЗЮБАН АНАСТАСІЯ, яка посіла І місце у Всеукраїнських змаганнях з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха).

Нагороду за друге місце у цій номінації отримала РУЗІЄВА ЗАРІНА, вихованка спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка здобула І місце у Всеукраїнських змаганнях з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха).

На третьому місці - ОВЧАРЕНКО ТЕТЯНА, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», багаторазова чемпіонка Черкаської області, яка виборола 9 місце у чемпіонаті України з легкої атлетики; (тренер Катерина Чернявська).

У номінації «Краща команда року» перемогла КОМАНДА З ФУТЗАЛУ «ЯВІР-ОЛІМП», вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», які стали чемпіонами Черкаської області з футзалу (тренер Віталій Прудніков).
Нагороду вручили капітану команди Антону Пруднікову.

Друге місце у цій номінації посіла КОМАНДА ЮНАКІВ З БАСКЕТБОЛУ, вихованці гуртка з баскетболу Будинку дитячої та юнацької творчості, які стали срібними призерами 25 Спартакіади області серед школярів (тренер Іван Петренко). Отримав нагороду капітан команди Арсеєнко Євгеній.

Третє місце у цій номінації присуджено – МІСЬКІЙ ЗБІРНІЙ КОМАНДІ УЧНІВ, ТРЕНЕРІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, які стали срібними призери 25-ї Спартакіади області серед школярів (керівник – Анатолій Тучинський).
У наступній номінації – «Кращий спортивний клуб» переможцем став міський СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ПРАЙД».

На другому місці СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ВОЛЬНІК» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники Панчоха Марина і Маркарян Едуард).

Третє місце посіли два міські СПОРТИВНІ КЛУБИ:
СПОРТИВНИЙ КЛУБ «СПАРТА» (отримав нагороду голова спортклубу Станіслав Ковбаса).

А також СПОРТИВНИЙ КЛУБ «МОНАРХ» (отримав нагороду президент спортклубу Сергій Пітенко).

Переможцем у номінації «Краща спортивна організація» визнано СМІЛЯНСЬКУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКУ СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ОЛІМП».
Наступна номінація – «Кращий спортивний організатор». Кращим спортивним організатором визнано ПЕТРЕНКА ІВАНА керівника гуртка «Баскетбол» Будинку дитячої та юнацької творчості, який у 2019 році організував міські змагання з баскетболу та стрітболу.

Отримала нагороду за друге місце у цій номінації ЦЬОМА СВІТЛАНА, керівник клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка у 2019 році організувала і провела відкриті міські змагання з настільного тенісу серед дітей, молоді та ветеранів.
Третє місце у цій номінації посів КАРЧЕВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ, керівник шахового клубу «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості, який у 2019 році організував міські змагання із шахів та шашок серед дітей та молоді.

Наступна номінація – «Кращий учитель фізичної культури». У цій номінації Кубок переможця присуджено учителям фізичної культури навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа І-IІІ ступенів «Лідер» ШИНКАРЕНКО ЛЮБОВІ та КОРОТИЧ ІРИНІ.

Друге місце у цій номінації посіли ГОНЧАРЕНКО НАТАЛІЯ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

Та ЛЕВЧЕНКО АНАТОЛІЙ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

За третє місце у цій номінації нагородили ПАВЛЕНКО МИКОЛУ, вчителя фізичної культури КЗ «Смілянська мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради».

На церемонії нагородження також відзначили переможців номінації «Кращий спортсмен-ветеран». Було нагороджено:

ЦЬОМУ СВІТЛАНУ, керівника клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, кандидата у майстри спорту з настільного тенісу.

ЛАГУНОВА МИХАЙЛА, неодноразового призера Кубків та Чемпіонатів України 2019 року з легкої атлетики серед ветеранів (штовхання ядра, метання списа).

КОВАЛЬОВУ ЛЮДМИЛУ, студентку університету третього віку, бронзову призерку третього міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (штовхання ядра в категорії 60-70р.)

МАТВІЄНКО ВАЛЕНТИНУ, студентку університету третього віку, триразову срібну призерку міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (біг на 60 м. в категорії 60-70 р.)

СКИЦЬКА ВОЛОДИМИРА, який виборов І і ІІ місця в Чемпіонаті Світу 2019 року з драгонботу.

Днями у міському будинку культури провели урочисту церемонію нагородження «Герої спортивного року», яка є визнанням кращих із кращих спортсменів, тренерів, вчителів, колективів фізкультури, функціонерів спортивної галузі, які творять та примножують славу смілянського спорту.

Свято було проведене з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Приємно, що із року в рік Літопис спортивного життя нашого міста поповнюється все новими іменами. Спорт у Смілі має свою чудову, унікальну історію та цілу плеяду спортсменів і тренерів, які прославляли і прославляють наше місто на спортивних аренах різного рівня, зокрема, й міжнародному.

Було відзначено найкращих героїв у 15 різних номінаціях за підсумками 2019 спортивного року.

У першій номінації - «Кращий спортсмен року» (з неолімпійських видів спорту) - переможцями стали два спортсмени:

КОЛЄСНІКОВ НІКІТА, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який здобув два І місця у Чемпіонаті світу та України з таеквон-до І.Т.Ф. (тренер Євген Грицай).

А також ЛАВРЕНКО НАЗАР, вихованець спортивного клубу «Прайд», який здобув два  І місця у кубку світу з хортингу,  три І місця в чемпіонаті Європи та України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).

Друге місце посів – ПАНАСЕНКО КОСТЯНТИН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», який виборов три І, ІІ та ІІІ місця у Кубку та Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко).

На третьому місці МОЗУЛЬ ІГОР, вихованець  спортивного клубу «Прайд», який посів І та ІІІ місця у чемпіонаті світу з хортингу та два І місця в чемпіонаті (тренер Анатолій Левченко).

У номінації – «Краща спортсменка року (з неолімпійських видів спорту)» - І місце здобула СИДОРЕНКО ДАР’Я, вихованка спортивного клубу «Прайд», яка посіла два І місця у кубку світу з хортингу,  І місце у чемпіонаті України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).

Друге місце у цій номінації посіли дві спортсменки:

КРАВЧУК ВАЛЕРІЯ, вихованка спортивного клубу «Прайд», яка виборола два І місця у кубку світу, І місце у чемпіонаті України з хортингу (тренер Анатолій Левченко).

А також ТРОМАН АНАСТАСІЯ, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх», яка здобула три ІІ місця у Кубку світу з годзю-рю карате (тренер Сергій Пітенко).

Третє місце у цій номінації посіли дві спортсменки -

вихованки Будинку дитячої та юнацької творчості, які здобули І, II та III місця у Чемпіонаті світу ICF  та I місце  у Відкритому Чемпіонаті України з  драгонботу - веслування на човнах «Дракон»:

КАРПЕНКО АНАСТАСІЯ та БЛОХІНА АНАСТАСІЯ (тренер Юрій Кириленко).

Наступна номінація «Кращий спортсмен року» (з олімпійських видів спорту).

Переможцем у цій номінації став БОРУЦ РОСТИСЛАВ, вихованець спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, який виборов ІІІ місце у Відкритому найбільшому турнірі в Європі з боротьби вільної та три ІІ місця у турнірах з боротьби вільної обласного рівня (тренер Марина Панчоха).

Друге місце у цій номінації посіли два спортсмени -

вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, які здобули ІІ місце у Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків:

ШУЛЯЧЕНКО АНТОН та СИЛКА ВЛАДИСЛАВ

(тренер Юрій Кириленко).

На третьому місці два спортсмени:

ГУБАНОВ ДМИТРО, вихованець спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, який виборов ІІІ місце у Чемпіонаті України з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха).

 

А також ГРЯЗНОВ БОГДАН, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», який посів ІІІ місце у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное (тренер-викладач Тетяна Пристайлова).

  Наступна номінація – «Краща спортсменка року (з олімпійських видів спорту)».

Переможцем у цій номінації стала вихованка спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості  ДЗЮБАН АНАСТАСІЯ, яка посіла І місце у  Всеукраїнських  змаганнях з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха). 

Нагороду за друге місце у цій номінації отримала РУЗІЄВА ЗАРІНА, вихованка спортивного клубу «Вольнік» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка здобула І місце у  Всеукраїнських змаганнях з боротьби вільної (тренер Марина Панчоха). 

На третьому місці - ОВЧАРЕНКО ТЕТЯНА, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», багаторазова чемпіонка Черкаської області, яка виборола 9 місце у чемпіонаті України з легкої атлетики; (тренер Катерина Чернявська).

У номінації «Краща команда року» перемогла КОМАНДА З ФУТЗАЛУ «ЯВІР-ОЛІМП», вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», які стали чемпіонами Черкаської області з футзалу (тренер Віталій Прудніков).

Нагороду вручили капітану команди Антону Пруднікову.

Друге місце у цій номінації посіла КОМАНДА ЮНАКІВ З БАСКЕТБОЛУ, вихованці гуртка з баскетболу Будинку дитячої та юнацької творчості, які стали  срібними призерами 25 Спартакіади області серед школярів (тренер Іван Петренко). Отримав нагороду капітан команди Арсеєнко Євгеній.

Третє місце у цій номінації присуджено – МІСЬКІЙ ЗБІРНІЙ КОМАНДІ УЧНІВ, ТРЕНЕРІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, які стали срібними призери 25-ї Спартакіади області серед школярів (керівник – Анатолій Тучинський).

У наступній номінації – «Кращий спортивний клуб» переможцем став міський СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ПРАЙД».

На другому місці СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ВОЛЬНІК» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники Панчоха Марина і Маркарян Едуард).

Третє місце посіли два міські СПОРТИВНІ КЛУБИ:

СПОРТИВНИЙ КЛУБ «СПАРТА» (отримав нагороду голова спортклубу Станіслав Ковбаса).

А також СПОРТИВНИЙ КЛУБ «МОНАРХ» (отримав нагороду президент спортклубу Сергій Пітенко).   

Переможцем у номінації «Краща спортивна організація» визнано СМІЛЯНСЬКУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКУ СПОРТИВНУ ШКОЛУ «ОЛІМП».

Наступна номінація – «Кращий спортивний організатор».  Кращим спортивним організатором визнано ПЕТРЕНКА ІВАНА керівника гуртка «Баскетбол» Будинку дитячої та юнацької творчості, який у 2019 році організував міські змагання з баскетболу та стрітболу.

Отримала нагороду за друге місце у цій номінації ЦЬОМА СВІТЛАНА, керівник клубу настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, яка у 2019 році організувала і провела відкриті міські змагання з настільного тенісу серед дітей, молоді та ветеранів.

Третє місце у цій номінації посів КАРЧЕВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ, керівник шахового клубу «Вертикаль» Будинку дитячої та юнацької творчості, який у 2019 році організував міські змагання із шахів та шашок серед дітей та молоді.

Наступна номінація – «Кращий учитель фізичної культури». У цій номінації Кубок переможця присуджено учителям фізичної культури навчально-виховного комплексу «Ліцей - загальноосвітня школа  І-IІІ ступенів «Лідер» ШИНКАРЕНКО ЛЮБОВІ та КОРОТИЧ   ІРИНІ.

Друге місце у цій номінації посіли ГОНЧАРЕНКО НАТАЛІЯ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11.

Та ЛЕВЧЕНКО АНАТОЛІЙ, вчитель фізичної культури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

За третє місце у цій номінації нагородили ПАВЛЕНКО МИКОЛУ, вчителя фізичної культури КЗ «Смілянська  мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради».

На церемонії нагородження також відзначили переможців номінації «Кращий спортсмен-ветеран». Було нагороджено:

ЦЬОМУ СВІТЛАНУ, керівника  клубу  настільного тенісу «Енергія» Будинку дитячої та юнацької творчості, кандидата у майстри спорту з настільного тенісу.

ЛАГУНОВА МИХАЙЛА, неодноразового призера Кубків та Чемпіонатів України 2019 року з легкої атлетики серед ветеранів (штовхання ядра, метання списа).

КОВАЛЬОВУ ЛЮДМИЛУ, студентку університету третього віку, бронзову призерку третього міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (штовхання ядра в категорії 60-70р.)

МАТВІЄНКО ВАЛЕНТИНУ, студентку університету третього віку, триразову срібну призерку міжнародного фестивалю літньої Сеньйріади (біг на 60 м. в категорії 60-70 р.)

СКИЦЬКА ВОЛОДИМИРА, який виборов І і ІІ місця в Чемпіонаті Світу 2019 року з драгонботу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

Чому я йду в депутати? 

 

Світлана ЦЬОМА

 

Про цілі, які ставлю перед собою, як кандидат у депутати 

Юрій БУГАЙОВ

 

Про те, що набридло бути спостерігачем руйнації Сміли 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Надалі знову повіє теплом

21 жовтня 2020, 08:25

2020 10 21 pogoda

Все вказує на кульмінацію похолодання, а надалі знову повіє теплом.


Цікаво
З якими гаслами українські історичні постаті йшли б на вибори 2020: кумедна добірка

20 жовтня 2020, 18:25

2020 10 20 gasla

Місцеві вибори в Україні 2020 вже на носі, а по телебаченню і в інтернеті ми бачимо все більше і більше гасел від кандидатів та агітаційних роликів. Історичний блогер Іван Гоменюк вирішив пофантазувати на цю тему.


Афіша
Цього тижня у Смілі відбудеться кілька змагань з футболу

13 жовтня 2020, 09:21

2020 10 12 fytboll

14 жовтня о 15.00 відбудеться 11 тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд І ліги на стадіоні "Авангард".