Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

Катер «СМІЛА» взяв участь у спільних українсько-румунських навчаннях "Ріверайн - 2020"

2020 09 10 kater

 

Команда катеру "СМІЛА" бере участь у спільних українсько-румунських навчаннях "Ріверайн - 2020". Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ Олександр Головченко, який давно товаришує з командирами та командою нашого іменного катера.
Українсько-румунське навчання “Ріверайн – 2020” започатковано за двосторонньою ініціативою української та румунської сторони та вперше проведено у 2018 році. Це вже треті поспіль навчання між Військово-Морськими Силами ЗС України та Морськими Силами ЗС Румунії.
Під час зустрічі партнери погодили склад сил та засобів, які залучатимуться до виконання спільних дій в об’єднаних кораблельно-катерних тактичних групах для підвищення рівня взаємосумісності між флотами України та Румунії. Учасники конференції узгодили план дій та сформували чіткі алгоритми взаємодії. Слід зауважити, що процеси комунікації та управління під час проведення навчання планується здійснювати у відповідності до стандартів НАТО. Також до участі в навчаннях залучаються підрозділи Морської охорони ДПС України та Прикордонної поліції Румунії.
Основною задачею Дунайських маневрів є відпрацювання взаємодії Військово-Морських Сил ЗС України та Румунії із безпосереднім залученням корабельно-катерного складу прикордонних відомств двох держав.
На відкритті навчань прикрашені прапорами розцвічування 5 кораблів ВМС Румунії та катер прикордонної поліції вітали кораблі й катери ВМС України, а також Морської охорони Держприкордонслужби, із дотриманням дистанції, стоячи на якорі в румунських водах, навпроти морського вокзалу, де пришвартувалися українські учасники навчань.
Безпосередню участь в урочистих заходах взяли лише командувачі двох флотів, керівники навчань з румунської та української сторін і офіцери штабу навчань.
У вітальному слові командувач ВМС Румунії контр-адмірал Міхай Панайт відзначив, що спільні тренування з єдиною системою стандартів НАТО – це запорука вмілих та ефективних дій у майбутньому. «…Не так важливо, якій загрозі ми протидіємо – військовому підрозділу, терористичному угрупованню, диверсійній групі, порушникам кордону чи світовій вірусній пандемії. Насправді, найважливішим є отримані навички, вміння та злагодженість дій, а також, ефективність вжитих заходів, щоб ворожа сила була нейтралізована», – додав Міхай Панайт.
Маневри корабельно-катерного складу, протиповітряна оборона корабля в специфічних умовах річкової навігації, забезпечення безпеки цивільного судноплавства, робота тральної групи та інші безконтактні завдання навчань відпрацьовувалися у звичайному режимі.
У той же час штаб навчань і решта елементів, які передбачають контактування, переведені у режим внутрішньонаціонального відпрацювання.
Перший день навчань був насичений маневруваннями великого строю з 12 одиниць, традиційно, без зупинки цивільної навігації. Відпрацьовувались і елементи оглядових операцій в умовах висадки в межах однієї національної і, навіть, відомчої групи. Також проведено міжнаціональну операцію із здійснення тралення ділянки Дунаю, де ймовірне виявлення підводних вибухонебезпечних «сюрпризів» попередніх воєн та боїв минулих років. Умовно витралена міна знищена корабельно-підривною командою ВМС України.
В активному режимі роботи було проведено ще 3 насичених дні річкових навчань.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Валентина КОВАЛЕНКО

Kovalenko

 

ЧОМУ ВАРТО СПІЛКУВАТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ? 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

2020 09 09 aykcion

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Розпочинається акція «Зігрій солдата теплом»

20 вересня 2020, 14:02

2020 09 17 aksia

Обласний краєзнавчий музей запрошує до участі у щорічній благодійній акції «Зігрій солдата теплом». Допоможемо воїнам вистояти!


Цікаво
NASA повідомило про початок нового сонячного циклу. Що це означає?

20 вересня 2020, 15:29

2020 09 19 splesk

NASA повідомило про початок нового циклу сонячної активності – XXV за рахунком з моменту відкриття явища в 1749 році. Максимального піку активність на Сонці досягне в липні 2025 року.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

2020 09 19 afiha

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна – письменницею, яка отримала спецвідзнаку «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей».