Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

На чому наполягають депутати і чому знову не відбулась сесія міської ради

2020 09 03 ses

 

Це вже не новина – у Смілі знову не відбулась сесія міської ради.
Депутат Віктор Федоренко знову лаяв опозиційну депутатську більшість, яка блокує роботу ради. Звинувачував, що це нібито через них медики не можуть отримати зарплату.
Що ж відповідають обранці від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», які підтримують опозиційну більшість?
- Ми відстоюємо те, щоб медики нашого міста отримали всю заборговану зарплату до серпня включно. А не лише 2,2 млн грн, які частково закриють зарплату лише по червень. Знаємо, що міський голова хоче дати людям частину коштів, закрити 122-гу сесію і далі перейти до вирішення інших важливих для нього питань – виділення мільйонів на водоканал і Смілатеплокомуненерго, де директором 5 років буде його друг Павло Смоликов.
Медики повинні зрозуміти, що якщо ми не відстоїмо повну виплату зарплати для них – то потім підуть інші проблеми з теплом та водою і вони ще довго не побачать своїх грошей.
Але при цьому ми не кажемо, що для КП «ВодГео» і КП «Смілакомунтеплоенерго» не треба виділяти кошти! Треба вирішувати і ці питання, але початку слід розібратися з аудитом цих підприємств, щоб зрозуміти – куди підуть ці гроші: на діло чи на премії керівникам?- говорить депутат від міської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Ольга Нікітченко.

- Ми вже не довіряємо ні обіцянкам міського голови, ні словам секретаря міської ради. Вони давно скомпрометували себе. Депутати у своїй більшості напрацювали зміни до бюджету, віднайшли 18 мільйонів економії коштів, хочуть зменшити преміальний фонд членів виконкому, щоб начальники управлінь не отримували по 100- 150% премій. Але міський голова продовжує лобіювати інтереси своєї команди, попав під негативний вплив Віктора Федоренка і не хоче навести порядок у місті, - переконаний голова фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Стригун.
- Також треба зруйнувати схему, придуману Віктором Федоренком, коли всі рішення приймаються виконавчим комітетом, а не депутатами, як цього вимагає Закон про місцеве самоврядування, - наполягає депутат від міської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Лихолай.
Представники депутатської більшості відстоюють те, що у першу чергу потрібно повністю розрахуватися з медиками, профінансувати пільгові ліки та прийняти відповідну програму з підтримки медицини. А потім вже вирішувати інші питання. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Валентина КОВАЛЕНКО

Kovalenko

 

ЧОМУ ВАРТО СПІЛКУВАТИСЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ? 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

2020 09 09 aykcion

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Розпочинається акція «Зігрій солдата теплом»

20 вересня 2020, 14:02

2020 09 17 aksia

Обласний краєзнавчий музей запрошує до участі у щорічній благодійній акції «Зігрій солдата теплом». Допоможемо воїнам вистояти!


Цікаво
NASA повідомило про початок нового сонячного циклу. Що це означає?

20 вересня 2020, 15:29

2020 09 19 splesk

NASA повідомило про початок нового циклу сонячної активності – XXV за рахунком з моменту відкриття явища в 1749 році. Максимального піку активність на Сонці досягне в липні 2025 року.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

2020 09 19 afiha

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна – письменницею, яка отримала спецвідзнаку «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей».