Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

Смілянські вчителі провели серпневу конференцію та отримали нагороди за свою відмінну роботу

2020 09 01 pedagog

 

У той час, коли педагоги району проводили традиційну серпневу конференцію працівників освіти он-лайн, вчителі міста не побоялись вірусу і зібралися на конференцію всі разом.

Конференція працівників освіти міста Сміла відбулась у приміщенні школи № 11. У роботі конференції взяв участь, виступив та вручив нагороди міський голова Цибко О.О.

 

2020 09 01 pedagog1


Учасників конференції привітали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

Новий начальник управління, молоді та спорту Валентина Зборівська коротко зупинилася на досягненнях освіти у 2019-2020 н.р. (адже аналітичні матеріали надіслані у заклади) та накреслила стратегічні напрямки розвитку освітньої галузі на 2020-2021 навчальний рік. Особлива увага звернута на роботу закладів освіти в умовах пандемії.

 

2020 09 01 pedagog2


В обговоренні доповіді взяли участь Руденко В.Б., завідувач методичного кабінету, Калінчик О.О., головний спеціаліст відділу освіти з питань дошкільної освіти , Волошина Ю.С., завідувач центру практичної психології та соціальної роботи, Підмогильна В.М., директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 та голова міської організації профспілки працівників освіти Сташенко Н.В.
Перегортаючи сторінки минулого навчального року, не дивлячись на те, що він був незвичайним, освіті Сміли є чим пишатися.
Сміла знаходиться на ІІІ місці в області за результатами обласних предметних олімпіад, на ІІ місці - за результатами обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт, за результатами досягнень вихованців закладів позашкільної освіти, щодо участі і відсотку відзначених матеріалів на обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини». Маємо стовідсоткове забезпечення дітей різними видами харчування, проходження медичних оглядів школярів тощо.
Гордістю нашого міста є Даніелла Малько, випускниця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, яка на ЗНО отримала 200 балів. Підготувала ученицю вчитель математики – Крикун Н.М.
45 учнів здобули перемогу на обласному рівні у предметних олімпіадах, 22 – стали переможцями конкурсу – захисту наукових робіт. Найбільше призових місць з предметних олімпіад місту здобули учні школи №1 та гімназії; у конкурсі-захисті наукових робіт - учні школи №3-колегіуму. 2298 школярів закладів загальної середньої освіти стали переможцями різних конкурсів та змагань. 213 школярів міста здобули перемогу на обласному рівні, 769 - на всеукраїнському та 943 – на міжнародному рівнях.

 

2020 09 01 pedagog3


Високу результативність продемонстрували вихованці БДЮТ та ДЮСШ. На рахунку вихованців дитячої та юнацької творчості перемог на міському рівні 51, 98 – на обласному та 48- на всеукраїнському рівнях. Вихованці ДЮСШ на обласному рівні здобули 61 перемогу, на всеукраїнському – 71.
Ми пишаємося тим, що ДЮСШ, за результатами роботи серед спортивних шкіл області посіла перше призове місце, а золотою медаллю за результатами міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті - 2019» нагороджено загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №10. За результатами міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2020» золотолю медаллю відзначено ліцей – школу «Лідер», срібною – Будинок дитячої та юнацької творчості, бронзовою – гімназію імені В.Сенатора.
Юні спортсмени закладів загальної середньої освіти міста вибороли ІІ призове місце в обласній спартакіаді.
Скубенко Т.М. , вчитель зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Ворона А.С., вчитель історії та правознавства гімназії за результатами обласного етапу конкурсу «Учитель року-2020» стали переможцями й повинні були представляти Черкаську область на Всеукраїнському рівні. Проте карантин уніс свої корективи. Вчитель початкових класів Бабіченко Н.Ю. (школа №11) на цьому ж етапі конкурсу посіла друге призове місце.
Голоднюк Н.Ю. (школа №3-колегіум) мала за честь проходити стажування у США і набутий досвід принесла у стіни закладу.
У рамках співпраці з американським урядовим агентством Корпусу миру США, у школі №10 працювала волонтерка Корпусу миру Бренда Семеренко.
Велика увага у місті приділялася дослідницькій роботі. Школа №3-колегіум, школа №6, гімназія, ліцей проводять експериментальну роботу на Всеукраїнському рівні, заклади дошкільної освіти №23,24 – на обласному.
Успішною була робота школи №3-колегіуму у пілотному проекті щодо впровадження Держвавного стандарту Нової української школи, гімназії, школи №11 – щодо реалізації програми «Інтелект України», ліцею-школи «Лідер» - «На крилах успіху».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Ліна Тесленко

Tuslenko

 

Про розклад уроків у школах і притомність чиновників Міністерства освіти

 

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

2020 09 09 aykcion

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Сміляни зіграють з футболістами із Драбова у аматорському Кубку Черкаської області 2020 року

22 вересня 2020, 17:23

2020 09 21 kybok

18 вересня в офісі Федерації футболу Черкаської області провели жеребкування 1/4 фіналу розіграшу аматорського Кубку Черкаської області 2020 року.


Цікаво
NASA повідомило про початок нового сонячного циклу. Що це означає?

20 вересня 2020, 15:29

2020 09 19 splesk

NASA повідомило про початок нового циклу сонячної активності – XXV за рахунком з моменту відкриття явища в 1749 році. Максимального піку активність на Сонці досягне в липні 2025 року.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

2020 09 19 afiha

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна – письменницею, яка отримала спецвідзнаку «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей».