Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

У Смілі сьогодні пішли у школи 6 783 учні

2020 09 01 veresna

 

Сьогодні вся Україна і наше місто також відзначають День знань. Нинішнє 1 вересня під час карантину відрізняється від масових щорічних заходів. Тепер кожна школа встановлює свої порядки і режим навчання, але з дотриманням карантинних заходів, рекомендованих міністерствами охорони здоров’я та освіти і науки.
Цього року у Смілі за парти сядуть 6 783 учня. Кількість дітей збільшилась на два десятки у порівняні минулим 2019 роком.
В управлінні освіти планують, що цього року буде 690 першокласників.
Випускників 11 класів буде 355, випускників-дев’ятикласників – 638 осіб.
Відповідно до «Тимчасових рекомендацій щодо організації та протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням короно вірусної хвороби (COVID - 19)», 2020-2021 навчальний рік буде незвичним. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх вас про вимушену необхідність наступного: 1. Вхід у заклад освіти, рух коридорами буде можливий лише у захисній масці або респіраторі. Просимо забезпечити ваших дітей захисними масками з розрахунку 1 маска на 3 години та герметичними пакетами для їх зберігання (zip-пакет чи папка на кнопці). Для використаних одноразових масок в школі будуть наявні спеціальні урни. 2. Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів або інших членів родини з початку навчального року суворо заборонено. Для початкових та старших класів буде визначено свій вхід до школи. 3. При вході в школу або клас всім слід попередньо обробити руки антисептиками або вимити руки з милом в рукомийниках. Місця для обробки рук знаходитимуться на входах у заклад. Просимо вас, батьки, навчати дітей правильному користуванню в закладі освіти індивідуальними антисептиками, враховуючи можливі ризики для здоров'я. 4. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. В разі виявлення ознак захворювання, за відсутності батьків, здобувачів освіти тимчасово ізолюватимуть в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимуть батьків чи інших законних представників та ухвалюватиметься узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я. Ви, як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. 5. Організація питного режиму в закладі освіти зазнає змін. Просимо забезпечити ваших дітей своєю пляшечкою води. ОБОВ*ЯЗКОВО!!! 7. Організація харчування. В ідальні будуть враховані всі рекомендації МОНу і МОЗу щодо безпечного харчування дітей.

scroll back to top

Коментарі  

пpивiт
+1 #1 пpивiт 01.09.2020, 11:11
питний режим?! ОБОВ*ЯЗКОВО!!! ?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

 

 

Про картоплю, яку вирощують українці   

 

Ліна Тесленко

Tuslenko

 

Про розклад уроків у школах і притомність чиновників Міністерства освіти

 

Григорій КОНДРАТЕНКО

 

 

 

Про 40-річчя коледжу 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Нагородили смілян, які надавали спонсорську допомогу спортсменам

24 вересня 2020, 17:30

2020 09 22 mecunat

На церемонії «Герої спортивного року-2019» нагородили та подякували нашим смілянам, які у 2019 році надавали посильну благодійну підтримку спортсменам.


Цікаво
Чому бобові варто їсти кожного дня

24 вересня 2020, 18:31

 2020 09 19 bobu

 Бобові – це доступні та популярні у всьому світі поживні продукти. Вони відрізняються універсальністю і різноманіттям способів приготування.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна