Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

Аналіз методичної роботи з вчителями початкових класів та ГПД

2020 08 28 klas

 

З метою забезпечення ефективного методичного супроводу впровадження Концепції НУШ, діючого Державного стандарту початкової загальної освіти, прийнятого нового Державного стандарту початкової освіти, змісту програм, підвищення професійної майстерності педагогів початкової школи упродовж 2019/2020 навчального року у районі працювало два методичних об’єднання вчителів початкових класів: 1-2 класів (кер. Нечипоренко О. В.), 3-4 класів (кер. Захарчук О. В.).
Методичним кабінетом організовувались та проводились різноманітні форми методичної роботи (методичні об'єднання, семінари, робота творчих груп, школа молодих учителів), які було об’єднано єдиною темою: «Початкова школа на шляху реформування Нової Української Школи». Методистом початкової освіти постійно надавались групові та індивідуальні методичні консультації з проблемних питань, зокрема:
 надано інформаційно-методичні матеріали щодо закінчення 2019/2020 навчального року та оцінювання здобувачів освіти початкової школи;
 організовано методичний консультативний пункт на запити педагогів щодо відкритих запитань учителів, які виникали у процесі дистанційного навчання;
 педагоги були залучені до он-лайн-марафону: «Дистанційна реальність: думаємо по-новому, діємо по-іншому», організованому фондом The LEGO Foundation спільно з Міністерством освіти і науки України, де вчителі презентували власний досвід організації навчання дистанційно та ділилися практичними порадами щодо використання різноманітних платформ, форм роботи та можливостей навчання он-лайн;
 вчителі початкових класів брали участь у вебінарах: «Діяльнісний підхід у початковій школі як наскрізний процес» та «Створення сучасного освітнього простору, який належить дітям»;
 педагоги були активними учасниками вебінарів, марафонів, челенджів у різноманітних освітянських Інтернет-спільнотах щодо реалізації дистанційного навчання;
 організовано роботу щодо відбору дидактичних матеріалів для 1-4 класів відповідно до Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи.
Протягом навчального року були проведені такі методичні заходи для вчителів початкових класів:
 майстер-класи під час серпневої (не)конференції педагогів Смілянського району (30 серпня 2019 р.) і під час регіональної (не)конференції EdCamp у Носачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (30 листопада 2019 р.);
 семінар-практикум для вчителів 1 і 2 класів закладів загальної середньої освіти Смілянського району на тему: «Інноваційні підходи впровадження НУШ в закладах загальної середньої освіти» (21 лютого 2020 р.)
 он-лайн-семінар для вчителів початкових класів: «Організація освітнього процесу на ІІ циклі навчання НУШ. Надбання дистанційного навчання для підвищення кваліфікації учителів-початківців» (6 червня 2020 р.).
Протягом року вчителі початкових класів навчались на спеціалізованих курсах, присвячених викладанню музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, фізичної культури, англійської мови.
У січні 2020 року в закладах загальної середньої освіти пройшла декада початкової школи, під час якої були проведені для молодших школярів цікаві заходи, конкурси, вікторини, для батьків – нетрадиційні батьківські збори, показові уроки, для педагогів – майстер-класи, тренінги. Для обміну досвідом проведення декади на Google-диску була створена підсумкова презентація, в яку всі педагоги-учасники декади розмістили коротку розповідь про проведені заходи.
Підвищенню професійної компетентності та майстерності педагогів, набуттю досвіду, розвитку творчості, ініціативи та самостійності сприяє участь вчителів в освітянських педагогічних фестивалях, конкурсах, виставках, Інтернет-заходах, друці у фахових виданнях. Представили власну методичну розробку на обласний етап виставки педагогічних технологій учителі початкових класів Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Нечипоренко О. В., Заболотня Т. М.. Їх розробка «Графічні організатори - техніки ефективного навчання» посіла ІІ місце на обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2020».
Всі вчителі початкових класів Носачівської і Сунківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Голов’ятинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів взяли участь у роботах творчих груп цих закладів освіти, які також були представлені на обласній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2020».
На обласний конкурс на кращу серію електронних освітніх ресурсів свою розробку «Інтегроване навчання на уроках української мови у 1 класі» подала вчителька початкових класів Пастирської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченко Марічка Миколаївна.
Упродовж 2019/2020 навчального року вчителі проводили роботу щодо розвитку творчого та інтелектуального потенціалу молодших школярів, залучали їх до конкурсів та олімпіад різних рівнів. У листопаді 2019 року був проведений ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів, у якому взяли участь 21 учень початкових класів із 5 загальноосвітніх навчальних закладів району. Конкурс дав можливість перевірити рівень навчальних досягнень з української мови в межах навчальної програми, виявити знання з історії мовознавства, активізувати творчий потенціал учнів та вчителів. Призові місця на районному етапі конкурсу посіли учні вчителів початкових класів Шаповал Н. О. (Носачівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів) і Святченко О. М. (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів). Проте, на обласному рівні учні початкових класів перемог не здобули.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Тетяна НІКІТЕНКО

NikitenkoTetana

 

кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від ВО

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

TereshchenkoNEW

 

Пам’ятаємо, поминаємо…

 

 

Ніна ПЛЯСУНОВА

Plyasynova

 

З Днем працівників дошкілля

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Лікарям виплатять підвищену зарплату наприкінці цього місяця

27 вересня 2020, 12:52

2020 09 23 groshhi

Лікарі отримають підвищену зарплату наприкінці вересня.


Цікаво
Хронологія спецоперації “Вагнерівці”: жива історія в документах, відео та свідченнях учасників. ЧАСТИНА 1

26 вересня 2020, 15:36

2020 09 23 vagnerivczi

Розслідування подій російсько-української війни почалося ще 31 травня 2014 року.


Афіша
На «Локомотиві» клуб собаківництва проведе змагання

25 вересня 2020, 09:34

2020 09 23 pes

У Смілі цієї неділі на стадіоні «Локомотив» відбудеться цікаве й видовищне дійство.