Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

Методисти проаналізували хід навчального процесу у Смілянському районі

2020 08 28 ped

 

У 2019-2020 навчальному році зусилля педагогів навчальних закладів району були спрямовані на теоретично-практичне опрацювання науково-методичної проблеми: „Удосконалення професійної майстерності педагогічних кадрів шляхом впровадження інноваційних технологій навчання і виховання з метою створення освітнього простору, орієнтованого на конкретного учня”.

У 2019-2020 навчальному році у Смілянському районі функціонувало 2 загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, 2 загальноосвітні школи І-ІІ ступенів, 1 загальноосвітня школа І ступеня, 1 спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, 1 навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня». Навчально-виховний процес у закладах освіти району забезпечували 78 педагогічних працівників. Серед них 7 Відмінників освіти, 7 мають державні нагороди і відзнаки, 13 учителів мають педагогічні звання „учитель-методист”, 13 – „старший учитель”, 4 - молодих учителів, 11 – пенсіонери.
Підвищення педагогічної майстерності учителів району здійснювалося різними формами на базі КНЗ „Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради”. Пройшли курсову перепідготовку 16 педагогів (очно – 10, очно-дистанційно – 6). Крім того, педагогічні працівники брали участь у сертифікаційних заходах КНЗ «ЧОІПОПП», а також відвідали спеціалізовані курси, присвячені питанням медіаосвіти і STEM-освіти.
Реалізація науково-методичної проблеми здійснювалась через діяльність традиційних та інноваційних форм роботи. Учителі району брали участь у роботі 8 районних методичних об’єднань, 8 семінарів-практикумів, школі для молодих педагогів, 4 творчих груп. Традиційна серпнева конференція була проведена у форматі (не)конференції EdCamp, під час якої відбулися засідання методичних об’єднань, практичні семінари, майстер-класи.
Протягом року для заступників з навчально-виховної роботи були проведені методичні семінари:
 «Організація методичної роботи ЗЗСО в умовах реформування системи освіти» (вересень, 2020 р.)
 «Педагогічні ідеї Г. С. Сковороди у призмі викликів сучасності» (Листопад, 2019 р.)
 «Нові підходи в організації підвищення кваліфікації вчителів» (січень, 2020 р.)
 «Інноваційні підходи в організації освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти відповідно до Концепції НУШ» (березень, 2020 р.)
Завідувачкою РМК Забарною А. П. для директорів ЗЗСО були проведені вебінар (травень, 2020 р.) та он-лайн зустріч (червень, 2020 р.) на тему «Побудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти». Крім цього директори ЗЗСО району брали участь у двох он-лайн консультаціях, які проводило управління Державної служби якості освіти у Черкаській області і які були присвячені побудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти і прозорості та інформаційній відкритості закладів загальної середньої освіти.
Протягом лютого 2020 року в закладах загальної середньої освіти проходив місячник педагогічної майстерності, під час якого вчителі обмінювались досвідом впровадження інновацій в освітній процес, проводили майстер-класи, тренінги, нетрадиційні педагогічні ради. Свої напрацювання під час проведення місячника педагогічної майстерності творчий колектив Носачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів оформив у вигляді доробку «Інноваційні підходи в організації методичної роботи в закладах загальної середньої освіти», який подав для участі в обласній педагогічній виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2020».
Протягом навчального року для вчителів-предметників були проведені вебінари:
 «Формування професійних компетентностей вчителя НУШ»;
 «Інтерактивне навчання: пригадуємо, занурюємось, знайомимось»;
 «Прихований» план виховання у роботі з учасниками освітнього процесу».
Для молодих педагогів району двічі було проведено навчання на Школі для молодих педагогів, під час якого розглядались питання порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників, обговорювались методичні рекомендації викладання у початковій школі у 2019/2020 н.р, відбувалось знайомство молодих педагогів з он-лайн ресурсами підвищення кваліфікації.
30 листопада 20219 року вже втретє на базі Носачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла регіональна (не)конференція на тему «Загальнолюдські цінності – орієнтир для зростання сучасного вчительства». У заході взяло участь 125 педагогів з Київської, Житомирської, Вінницької і Черкаської областей, з них 98 педагогів зі Смілянського району.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Ліна Тесленко

Tuslenko

 

Про розклад уроків у школах і притомність чиновників Міністерства освіти

 

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

2020 09 09 aykcion

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Сміляни зіграють з футболістами із Драбова у аматорському Кубку Черкаської області 2020 року

22 вересня 2020, 17:23

2020 09 21 kybok

18 вересня в офісі Федерації футболу Черкаської області провели жеребкування 1/4 фіналу розіграшу аматорського Кубку Черкаської області 2020 року.


Цікаво
NASA повідомило про початок нового сонячного циклу. Що це означає?

20 вересня 2020, 15:29

2020 09 19 splesk

NASA повідомило про початок нового циклу сонячної активності – XXV за рахунком з моменту відкриття явища в 1749 році. Максимального піку активність на Сонці досягне в липні 2025 року.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

2020 09 19 afiha

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна – письменницею, яка отримала спецвідзнаку «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей».