Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

 

CENTR

 

У місцях позбавлення волі для експерименту з персоналом працюватимуть капелани

2020 08 25 kapelan

 

Люди, які працюють у місцях позбавлення волі, ледь не щодня стають свідками критичних ситуацій за участі злочинців. Вони стикаються з ризиками асоціальної та протиправної поведінки, негативним впливом специфічних умов служби на свою психіку та здоров’я. Постійний контакт з кримінально зараженими особами небезпечний потраплянням під їх негативний вплив. Таку роботу витримують не всі працівники: трапляються самогубства, асоціальна поведінка в різних проявах. Усе це спричинено певною професійною деформацією, проте жодним чином не позбавляє таких працівників підвищеної особистої, соціальної та юридичної відповідальність.
Точно зрозуміло одне – людям, які працюють у місцях позбавлення волі, бракує фахової моральної підтримки, зокрема з боку капеланів. Про це йшлося на зустрічі керівництва Державної кримінально-виконавчої служби України з лідером громадського формування «Капеланський патруль», старшим капеланом Ярославом Малько.
Українська пенітенціарна система ніколи не мала досвіду роботи з капеланами. У розвинутих країнах подібна робота є нормою, тож Україні почати аналогічну практику ніколи не пізно. Завдання капелана – надавати душпастирську опіку, при цьому не поводити себе як релігійний наставник. Капелан — це не про релігію, це – про психологічну допомогу.
Так, найближчим часом в одній з колоній розпочнеться перша пілотна співпраця капеланів з персоналом. Планується, що це буде установа виконання покарань в центральному регіоні України. У ній буде реалізована нова модель надання морально-психологічної підтримки співробітникам. Буде побудована окрема взаємодія капеланів з тюремним персоналом та організовані спеціальні заходи під час несення служби і в позаробочий час.
У подальшій багаторічній перспективі така співпраця з капеланами пошириться на всі СІЗО, тюрми, колонії України, а також співробітників міжрегіональних управлінь та Департаменту з питань виконання кримінальних покарань. Це підвищить ефективність роботи персоналу та сприятиме ресоціалізації засуджених.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Ліна Тесленко

Tuslenko

 

Про розклад уроків у школах і притомність чиновників Міністерства освіти

 

Григорій КОНДРАТЕНКО

Kondranetko Georgi

 

 

Про 40-річчя коледжу

 

 

Наталка Позняк

Poznyak

 

Про те, що збирають родинні спогади про Голодомор для збірки "Пам'ять роду"

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

2020 09 09 aykcion

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Сміляни зіграють з футболістами із Драбова у аматорському Кубку Черкаської області 2020 року

22 вересня 2020, 17:23

2020 09 21 kybok

18 вересня в офісі Федерації футболу Черкаської області провели жеребкування 1/4 фіналу розіграшу аматорського Кубку Черкаської області 2020 року.


Цікаво
NASA повідомило про початок нового сонячного циклу. Що це означає?

20 вересня 2020, 15:29

2020 09 19 splesk

NASA повідомило про початок нового циклу сонячної активності – XXV за рахунком з моменту відкриття явища в 1749 році. Максимального піку активність на Сонці досягне в липні 2025 року.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

2020 09 19 afiha

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна – письменницею, яка отримала спецвідзнаку «Коронація слова – 2020» за роман «Лавка продажу дітей».